• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Sweet Roll jest przędzą w całości akrylową i pewnie powstała z myślą o wszystkich zwolennikach kolorowych projektów, bez specjalnego wysilania się w doborze kolorów. I słusznie, bo wystarczy spojrzeć na górę zwoju motka, aby przekonać się jak trafnie i przemyślanie są one dobrane, aby w dzierganiu, czy szydełkowaniu scalały się tworząc harmonijną całość. Każda seria składa się z trzech kolorów, które podczas przerobu układają się w łagodnie przechodzące w siebie pasy. Im większy obwodowo projekt, tym pasy cieńsze i odwrotnie. Przeznaczona jest dla szydełka i drutów grubszych, więc tym sposobem dosyć szybko realizujemy swój zamierzony projekt. Warto dla niebanalnego wyglądu wzbogacić pracę o jeden z trzech kolorów występujących w motku i spowodować, aby tło nabrało głębi i uzyskało kolor wiodący. Możesz ją na przykład połączyć z Everyday, lub Everyday Bebe. Wygląda to rewelacyjnie!

Gotowa dzianina jest nie tylko przyjazna dla oka, ale jest też bardzo miękka i miła w kontakcie z ciałem. Ponieważ jest akrylowa – możemy z niej wykonać nie tylko ładnie wyglądające swetry i odzież wierzchnią typu szale, czapki, chusty poncza, ale też odzież bliżej ciała jak spódnice czy sukienki. Jeśli tylko odpowiada nam jej kolorystyka warto z niej zrobić poszewki na poduszki. Dwóch identycznych może nie udać się zrobić, ale taka różnica we wzorze, to bardzo interesujący wystrój wnętrz.
To samo dotyczy dwóch swetrów wykonanych dla Mamy i Córki. Świetne są takie „bliźniacze” wyroby, które za nic w świecie nie chcą się powtórzyć, a widać, jak wiele je łączy. Do takich projektów warto wykorzystywać druty z żyłką, lub grube szydełka bambusowe. Przędza dobrze się na nich przerabia, nie ześlizguje się a całość wygląda równo i estetycznie. Motek jest nawinięty jest w kształcie walca i uwaga do obliczeń – jest jej 140g i ok. 224 metry. Trzy motki tej włóczki wystarczą na wcale niemały, ale lekki, miękki, sprężysty i interesująco kolorowy sweter. 

HiMALAYA™ Sweet Roll

Sweet Roll to włóczka wykonana ze 100% akrylu. Dobrze, równo skręcone pasmo zapewnia estetyczny wyrób finalny, który powstać może w szybkim tempie, bo to wyrób grubszy, na druty 5mm i szydełko 5,5mm. Mocną stroną tego produktu jest jego kompozycja kolorystyczna. Otóż każdy motek jest zbiorem trzech kolorów, które w powstających projektach układają się w nieregularne, ale powtarzające się pasy, tworząc ciekawy, utrzymany w wybranej kolorystyce melanż. Melanż ten można wzmocnić jednym z trzech kolorów, który łatwo dobierzemy z palety Everyday, nadając wyraźne, wodzące tło. Przędza ta jest w całości akrylowa, więc to dobry pomysł na grubszą ale nie mocno grzejącą odzież wiosenno-jesienną i na chłodniejsze letnie wieczory.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.