• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka Himalaya Toffee jako włóczka poliestrowa ucieszy wszystkich tych, którzy przeciwni są pozyskiwaniu runa ze zwierząt głównie po to hodowanych. Nie zawsze szukamy włóczki grzejącej, żywej i naturalnej, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy nowoczesna technologia osiąga zadawalające nas rezultaty. W tkaninach pozyskiwanych taką technologią na pewno na uwagę zasługuje polar a włóczki Himalaya uradowały nas właśnie Himalaya Toffee. Porównanie z bardzo dobrej jakości polarem nie jest przypadkowe, ponieważ ta włóczka w efekcie jest bardzo do niego podobna. Bardzo miękka, niesamowicie przytulna i miła w dotyku, to podstawowe cechy zauważalne przy piewszym z nią kontakcie. Przerabiając ją na drutach czy szydełku, szybko się przekonamy, że w wyrobie cechy te stają się jej głównym walorem. Dodatkowym jest ten, że nie musimy głowić się nad wzorem bo i tak będzie mało widoczny, a więc pozostaje nam zwykły jerseyowy, ani zbytnio starać się nad równymi oczkami, bo wszystkie niedokładności znikną pod miękkim barankowym włosem. Zatem włóczka Himalaya Toffee to idealny surowiec dla początkujących, dziergających młodych mam - na kocyki, poduszki, dywaniki dla dzieci i niemowląt. To również wspaniała włóczka dla babć na ambitniejsze handmadowe projekty – sweterki, buciki, jaśki, narzutki, pelerynki, czapki i rękawiczki. Włóczka w projekcie układa się niezwykle miękko, a poliestrowa nić bazowa zapobiega jej rozciąganiu i deformacji. To również doskonała włóczka nadająca się jako futrzane wykończenie swetrów, czapek, mankietów i kapturów, a także do urozmaicających połączeń z innymi włóczkami.
Włóczka Himalaya Toffe sprawdzi się również w projektach dla dorosłych, bo np. czy mięsisty płaszcz lub taki kardigan, wykonany z podwójnej nitki na drutach, falujący przy każdym naszym ruchu, nie przyćmi popularnej odzieży masowej? Albo torba, w połączeniu z rzemykami skórzanymi  lub chwostami, czyż nie zrobi furory jako modny i niepowtarzalny, tylko nasz dodatek? Zważajac na informacje, które podaje nam producent włóczka toffee należy do wydajnych, jest oferowana w 50 gramowych motkach o długości 85 metrów. Dbałość o nią też nie należy do przesadnych, pierzemy w temperaturze 40 stopni, a odwdzięczy nam się świeżością i zachowaniem koloru.

HiMALAYA™ Toffee

Włóczka Himalaya Toffee jest wykonana z poliestru; ale jak?! W rdzeń powszywane są jedna przy drugiej, około 6 milimetrowe sterczące puszyste nitki, które w rezultacie dają efekt miękkiego kożuszka, albo strzyżonego baranka. Jest niesamowicie miła w dotyku o niebanalnej matowej strukturze. To na pewno włóczka, która przy żywym kontakcie zachwyci nas bardziej niż jej fotografia. Wykonana przede wszystkim z myślą o przeznaczeniu dla dzieci i niemowląt, ale również na odzież udającą grube swetry, kardigany i inne dodatki, w których rolę ma odegrać delikatne futerko. Włóczka Himalaya Toffee ze względu na swoją matowość pięknie prezentuje się w połączeniu z odzieżą skórzaną i takimi dodatkami.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Skład

Skład

Marka

Marka

Rozmiar szydełka

Rozmiar szydełka

Rozmiar drutów

Rozmiar drutów

1 - 12 z 12
Sortuj wg:
strona: z 1