• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Howlit to piękny, bardzo popularny wśród rękodzielników kamień, o delikatnych spękaniach dzięki którym każdy koralik jest inny i wyjątkowy. Howlit to minerał, który naturalnie ma barwę biało-kremową, ale howlit do wyrobu biżuterii często farbowany jest na intensywne kolory: np. turkusowy, różowy, czerwony, żółty czy zielony. Howlit w kolorze turkusowym bardzo przypomina inny kamień – turkus, dlatego też czasem traktowany jest jako jego tańszy zamiennik.

Howlit to kamień, który bardzo często wybierany jest do tworzenia letnich bransoletek np. w stylu etno czy boho. Świetnie odnajduje się w połączeniu z innymi kamieniami np. muszlą czy metalowymi półfabrykatami np. przekładkami czy gładkimi kulkami, szczególnie tymi w odcieniach złota. Howlit do bransoletek to nie tylko klasyczna kula, ale i kula fasetowana czy oponki. Superhandmadowcy często mieszają ze sobą kamienie nie tylko o różnych kolorach, ale i kształtach, co pozwala im uzyskać jeszcze ciekawszy efekt. Howlit to minerał, który dzięki kreatywności rękodzielników, w każdym projekcie prezentuje się nieco inaczej, pokazując zupełnie odmienny charakter. Howlit do bransoletek najczęściej umieszcza się na gumce silikonowej lub drucie pamięciowym, bardzo fajnie prezentuje się też w połączeniu ze sznureczkami w bransoletkach makramowych. To jednak nie koniec jego zastosowań, bo howlit to kamień, który często wykorzystywany jest też do tworzenia kolczyków. Mowa tu zarówno o prostszych projektach, w których howlit umieszcza się na szpilce jubilerskiej, ale i tych bardziej skomplikowanych np. wykonanych techniką sutasz. Warto pamiętać o tym, że howlit do wyrobu biżuterii to nie tylko kule do bransoletek, ale i howlitowe zawieszki w różnych kształtach np. gwiazdki i serduszka lub obrączki czy kaboszony. Howlit do wyrobu biżuterii w formie zawieszek, idealnie nadaje się do ozdabiania bransoletek z innych kamieni czy koralików lub naszyjników. Jak widzicie, howlit to minerał o wielu zastosowaniach. Nie bez powodu ten marmurkowy kamień jest bardzo lubiany w rękodzielniczym świecie - efekt jaki możemy dzięki niemu uzyskać jest wyjątkowy, niezależnie od tego w jakiej formie zechcemy go przedstawić.

Howlit

Howlit do bransoletek to jeden z najchętniej kupowanych przez Was kamieni i nic dziwnego bo to niedrogi sposób na naprawdę efektowną biżuterię. Howlit to kamień, który rękodzielnicy (i ich klienci!) uwielbiają za efekt delikatnych spękań, które dodają mu niepowtarzalnego uroku. Z doświadczenia wiemy, że im więcej spękań posiada howlit, tym większym zainteresowaniem się cieszy. Choć howlit to minerał, który odnajduje się w projektach o bardzo różnorodnym stylu, większości rękodzielników kojarzy się z letnim i wakacyjnym klimatem. Howlit minerał łączony z innymi kamieniami naturalnymi czy złotymi dodatkami, przywodzi na myśl biżuterię przywożoną z egzotycznych podróży. Howlit to piękny kamień, który budzi piękne skojarzenia, dlatego biżuteria z niego wykonywana cieszy się tak dużą popularnością.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

Typ

Typ

Wielkość otworu

Wielkość otworu

Kształt

Kształt

Przewiercenie

Przewiercenie

Faktura

Faktura

1 - 24 z 55
Sortuj wg:
strona: z 3