• Darmowa dostawa od 99 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kaboszony Sawrovski Elementselementami biżuterii najczęściej używanym do robienia naszyjników, bransoletek i kolczyków. Często używane są do wyrobu biżuterii techniką haftu sutaszowego. Kaboszon Swarovski przyklejamy klejem jubilerskim do bazy, którą może stanowić filc. Po umocowaniu kaboszona odcinamy brzegi bazy tak by nie wystawała poza kaboszon. Następnie przy pomocy sznurków do sutaszu i drobnych koralików toho ozdabiamy kaboszon. W ten sposób można stworzyć kolorową biżuterię etniczną, w charakterze orientalnym lub, używając białych dodatków i kaboszonów Swarovski Elements w kolorze Crystal, bogatą biżuterię ślubną. Innym sposobem wykorzystania kaboszonów Swarovski jest umieszczenie ich w specjalnie do tego przystosowanych akcesoriach wykonanych z metalu zwanych baza do kaboszonów. Baza ta ma specjalne miejsce, w które wklejamy kryształ. Ważną czynnością podczas tworzenia biżuterii jest dopasowanie rozmiarów kaboszona i bazy do kaboszonów tak, by nie była ona za mała ani za duża. Kaboszony Swarovski Elements są wytwornymi półproduktami, dlatego też metal użyty do ich oprawy to najczęściej srebro lub złoto. Można też spotkać bazy do kaboszonów Swarovski wykonane ze stopów metali nieszlachetnych lecz są one rzadziej stosowane. Cechą charakterystyczną kaboszonów jest fakt, że nie mają one dziurek. Jest to podyktowane ich zastosowaniem. Służą one do wklejania i naszywania. Nie możemy zawiesić ich na kółku montażowym czy umieścić w krawatce. Jedna strona kaboszona jest płasko ścięta, by łatwo było ją przytwierdzić do podłoża lub bazy do kaboszonów. Noszenie biżuteria stworzonej z kaboszonów Swarovski Elements to idealny pomysł na to, by poczuć się pięknie i wyjątkowo.

Rodzaje:
Kaboszony Swarovski Elemetns mają różne kształty. Najczęściej spotykane są kaboszony okrągłe, kwadratowe trójkątne czy w kształcie przypominającym łezkę. Popularne szlify kaboszonów Swarovski Elements to Xilion Rose, Rose, Chessboard, Chessboard Circle, Asymmetric Square, Cosmic Delta czy Diamond Leaf. Kolorystyka kaboszonów Swarovski jest równie bogata jak innych rodzajów kryształów Swarovski.

Z czego są zrobione:
Proces produkcji kaboszonów Swarovski Elements, jak zresztą wszystkich produktów tej firmy, jest objęty tajemnicą. Skład szkła wraz z jego domieszkami, z którego produkowane są kaboszony Swarovski są tak dobrane, by jak najlepiej odbijać padające na nie światło. Taki sam cel mają szlify na powierzchni kaboszonów.

Kaboszony Swarovski Elements

Kaboszony Swarovski Elements stanowią szczególną odmianę kryształów Swarovski. Jak wszystkie produkty tej firmy olśniewają swoją urodą. Ich niepowtarzalny blask, który roztaczają wokół siebie powoduje, że biżuteria z nich zrobiona jest niezwykle lśniąca i tworzy magiczną aurę. Kaboszony Swarovski są dostępne w wielu niezwykłych kolorach, które pod wpływem padającego na nie światła mienią się tysiącem różnych odblasków. Równie szeroka jest gama szlifów kaboszonów, z których możemy skomponować biżuterię. Szlif pozwala światłu grać wewnątrz kryształu i dzięki temu oddać całą jego głębię. Kaboszonów tej marki możemy użyć do tworzenia magicznych bransoletek, naszyjników, wisiorków, zawieszek czy kolczyków. Pięknie będą prezentować się także w pierścionkach, broszkach, opaskach i spinkach do włosów. Kamienie te ddadzą blasku każdej biżuterii.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.