• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki do biżuterii

Koraliki do biżuterii są dla osób zajmujących się rękodziełem niczym powietrze. Otaczają nas podczas pracy niemal w każdej chwili. Nawet jeśli pracujemy w technice, która nie bazuje na paciorkach w sposób bezpośredni to będziemy ich potrzebować jako wykończenia, wykonania zapięć kulkowych czy też użyjemy ich w funkcji ozdobnego detalu. Jednak w większości technik to właśnie paciorki są podstawą każdego projektu. Za używaniem kuleczkowych ozdób przemawia także fakt, ze dostępne są one w wielu wariantach. Wykonane są z różnych materiałów, mają przeróżne kolory, rozmiary oraz kształty, dlatego każda osoba tworząca biżuterię na pewno wybierze coś dla siebie z licznej oferty, którą proponuje pasart.pl.

Koraliki do bransoletek

Koraliki do bransoletek obok naszyjników są  najbardziej pożądanymi produktami. Nawlekane na sznurki, rzemyczki, stalowe linki, silikonowe gumki i mocne nici jubilerskie są ozdobami, których nie powstydziłaby się niejedna renomowana pracownia. Wybór koralików do nawlekania jest tak ogromny, że warto zastanowić się z jakiego materiału, jakiej wielkości i jakiego kształtu chcielibyśmy je mieć. Popularnym wyborem są koraliki szklane. Niezbyt lekkie, stopniowane od najmniejszych 4mm kulek, aż do średnicy nawet 20mm. Koraliki TOHO – malutkie, niesamowicie równe, wspaniałe jako koraliki do beadingu. Kolejnym popularnym wyborem do tworzenie bransoletek są koraliki Milly oraz kamienie naturalne. Te ostatnie są również bardzo dobrym wyborem na klasyczne, ponadczasowe wisiory. Produkty ceramiczne, akrylowe, z masy perłowej czy koraliki szklane – między innymi crackle czy nieprzemijające perły szklane SeaStar. Filcowe – świetne do wystroju wnętrz i wiele innych nowości pojawiających się sukcesywnie w pasarcie. Wszystkie one występują w wielu rozmiarach po to, aby wykonywana z nich biżuteria mogła być kompletna. Realizowana w całości z jednego gatunku i rodzaju kulek lub kostek.

Koraliki do nawlekania

Interesującymi koralikowymi ozdobami do nawlekania są na pewno nieregularne bryłki, które najczęściej spotykamy wśród kamieni naturalnych, tam też goszczą prostokąty, owale i popularne ksztalty jak serca, płytki, krople, kwiaty, plastry, sople czy łezki. Grupą świecidełek, które zasługują na uwagę są również kryształki CrystaLove i Firepolish, które jak żadne inne nadają się na wyjątkowe okazje i biżuterię wieczorową. Koralikowe bransoletki, naszyjniki, broszki i kolczyki aby nie uległy monotonii przystroić możemy wieloma metalowymi półfabrykatami do tworzenia biżuterii, wśród których królują nakładki, przekładki, zawieszki, stopery, krawatki, końcowki i zapięcia. Skompletowane, połączone z polotem i wyobraźnią stworzą niepowtarzalną niemasową, indywidualną biżuterię.

Koraliki szklane

Większość technik rękodzielniczych bazuje na koralikach, a najpopularniejsze z nich to koraliki szklane. Kolory, wzory, wielkości, faktury i desenie w jakich są dostępne daje twórcom nieskończenie wiele możliwości na wybór tych najwłaściwszych. Zarówno koraliki do bransoletek, jak i koraliki do kolczyków produkowane są z wielu materiałów o różnym ciężarze i należy to uwzględnić podczas ich doboru do danej techniki konkretnego projektu.

Koraliki do wyrobu biżuterii

Koraliki do wyrobu biżuterii

Koraliki do biżuterii zwane w niektórych kulturach paciorkami, kulkami, koraliczkami od niepamiętnych czasów były nawlekane na sznurki, rzemienie czy tkaniny i służyły do ozdoby. Nazywane były po prostu koralami. Moda na domowy wyrób biżuterii i koraliki do beadingu ma się bardzo dobrze. Koraliki do biżuterii służą do tworzenia własnych ozdób w postaci naszyjników, kolczyków, bransoletek czy pierścionków. Koraliki do nawlekania i biżuteria ręcznie robiona od wieków idą w parze. Dotyczy to niemal wszystkich technik w jakich tworzone są prace wykonywane przez twórców rękodzieła.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 3545
Sortuj wg:
strona: z 148