• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki Fire Polish to wysokiej jakości drobne koraliki fasetowane. Tworzone są ze szkła barwionego lub pokrywanego farbą, które następnie zostaje wypalone w wysokiej temperaturze – stąd też bierze się nazwa koralików. Koraliki Firepolish wykorzystywane są przede wszystkim we wszystkich technikach wykorzystujących drobne koraliki – jak na przykład beading czy sutasz. Najpopularniejsze rozmiary kryształków to 3 i 4mm. Produkowane w Czechach koraliki Fire Polish odznaczają się dużą trwałością, w związku z czym są chętnie wybierane przez twórców biżuterii na całym świecie. Najczęściej stosowane są w charakterze koralików wykończeniowych w bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach lub innych tego typu projektach.

 

Koraliki Fire Polish dostępne są w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu różnych wersjach wykończenia. Przykładowe rodzaje wykończeń, jakie można spotkać w koralikach Firepolish to:

Transparent – półprzeźroczyste koraliki, jest to efekt często łączony z innymi, dodatkowymi efektami;

AB – koraliki z efektem aurora borealis przypominającym zorzę polarną, odbijające wiele kolorów jednocześnie;

Luster – koraliki lustrzane, pokryte specjalną, bardzo mocno błyszczącą powłoką;

Metallic – koraliki z metalizowaną zewnętrzną warstwą, mocno błyszczącą;

Picasso – koraliki pokryte nieregularnymi plamkami w odcieniach brązu, zieleni lub szarości, sprawiającymi wrażenie przetarć;

Opaque – nieprzeźroczyste koraliki o nasyconych barwach, nieprzepuszczające światła;

Matte – koraliki matowe, bez połysku;

Milky – koraliki o mlecznym wykończeniu;

Ceylon – koraliki o perłowym odcieniu;

Silver-lined – koraliki ze srebrnym środkiem, często zewnętrzna część jest lekko transparentna. To tylko kilka przykładowych rodzajów wykończeń – jest ich o wiele więcej. Wśród tylu rodzajów koralików drobnych z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Szklane kryształki mogą być stosowane nie tylko w skomplikowanych technikach, jak chociażby beading czy sutasz, ale mogą też stanowić świetnie urozmaicenie biżuterii modowej. Koraliki Firepolish można zastosować w charakterze przekładek w prostych projektach, lub tez na przykład nawlec na linkę jubilerską, zakończyć ją łapaczkami, dodać zapięcie i uzyskać w ten sposób niebanalną, nawet jeśli dość prostą w wykonaniu biżuterię.  

Koraliki Firepolish™

„Wypolerowane przez ogień” niesamowite kryształki we wszystkich kolorach tęczy – czy Superhandmadowcowi potrzebne jest coś więcej do szczęścia? Koraliki Firepolish to produkowane w Czechach wysokiej jakości fasetowane koraliki. Szklane kryształki występują w dwóch rozmiarach: trzy i cztery milimetry i stosowane są najczęściej w technikach takich jak beading czy sutasz. Są też po prostu świetne jako koraliki wykończeniowe. Koraliki Fire Polish dostępne są w super szerokiej gamie kolorystycznej i wielu różnych wersjach wykończenia. Często łączony się je z koralikami TOHO lub Czechmates. Koraliki Firepolish mogą zagrać główną rolę również w tworzeniu typowej biżuterii modowej – można użyć ich w charakterze przekładek, lub nawlec na linkę jubilerską, tworząc proste i efektowne bransoletki lub naszyjniki. Wystarczy odrobina kreatywnego kombinowania! ;)

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Marka

Marka

Wielkość

Wielkość

Kształt

Kształt

Materiał

Materiał

Wielkość otworu

Wielkość otworu

Przewiercenie

Przewiercenie

Faktura

Faktura

Wykończenie

Wykończenie

1 - 24 z 638
Sortuj wg:
strona: z 27