• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki dwudziurkowe GemDuo

Koraliki dwudziurkowe GemDuo nie bez kozery zostały nazwane przez producenta klejnotem, bo to trochę taki diament wśród drobnych koralików. Wyróżnia je kształt, który odbiega od tradycyjnych obłości i jest rombem oraz jego wielkość pozwalająca na konkretne, wyraźne trybiki układające się w zaplanowane projekty. Ważne i godne podkreślenia są boczne ścianki, tak wyprofilowane, że ściśle i równo przylegają do siebie, a nitki które je trzymają nie są widoczne i powodują, że biżuteria miękko, falująco dopasowuje się do ciała i nie jest sztywna.


Koraliki GemDuo kolory

Oprócz kształtu, opisanego powyżej, dodatkowym walorem koralików są kolory, wśrod których znajdziemy mnóstwo odcieni z powłokami gładkimi, mieniącymi się oraz nakrapianymi i łączonymi w różne wzory. Wszystko jest tak pomyślane, aby w masie stworzyła się niemonotonna bryła lub dające się dopasować pojedyńczo koraliki do wielu elementów, również metalowych a także nici, sznurków sutaszowych i kamieni. Koraliki GemDuo występują w bardzo szerokije gamie kolorystycznej. Podobnie jak inne koraliki do beadingu, występują w wybarwieniu AB, matowym, dwkukolorowym, transparentnym itd.

 

Co zrobić z koralików GemDuo

Wszystkie te walory zawarte są w maleńkim szklanym koraliku o wymiarze 8x5mm, który napotkany samotnie pewnie wylądował by w koszu, a w masie ma moc i przeistacza się w piękną biżuterię. Koraliki drobne GemDuo na pewno będą miały znaczący udział w tworzeniu biżuterii z motywami kwiatowymi i geometrycznymi. Jeśli więc zamarzą nam się kolczyki w kształcie róży pustyni, to GemDuo są niezastąpione. Poza tym geometryczne wzory, w których kolory rombów odegrają główną rolę tworząc pasy, trójkąty, ukosy – są świetnym pomysłem na bransoletki o różnych szerokościach, tym bardziej, że wśrod półfabrykatów do tworzenia biżuterii znajdziemy końcówki o długości nawet 40mm Troskliwie wykończone, połyskliwe GemDuo ładnie skomponują się z błyszczącymi sznurkami sutaszowymi w technice sutaszu, w której królują zawijasy i esy-floresy. Kształt rombu świetnie układa się w rozety, więc i w tej biżuterii znajdzie swoje miejsce. Natomiast dzięki swoim półmilimetrowym otworom może być z powodzeniem użyty w biżuterii makramowej, przy sznurkach do takiej lub nieco większej średnicy. Ponieważ spód koralika GemDuo jest płaski, idealnie przylega do ciała lub do zasklepiającej powierzchni, ale też z tego powodu może posłużyć jako dżety, jeśli chcemy ozdobić nim wyroby galanteryjne, obuwie i odzież.

Koraliki GEMDUO™

Koraliki Gemduo

Koraliki Gemduo – to klejnociki MATUBO w kształcie niezwykłego rombu o ściętych ściankach pomniejszających wierzchołek. W wyniku takiego zabiegu światło kumuluje się na szczycie i iluzjonistycznie koralik jest jaśniejszy od okalających go boków. Kształt i kolory pozwalają na tworzenie biżuterii z fragmentami w kształcie rozetek, kwiatów, ukosów, zygzaków, szlaczków i koron, szczególnie w beadingu, który jest techniką o niekończących się pomysłach. Romby umieszczane w bransoletkach, hokerach i naszyjnikach, pozwalają ściśle łączyć się nie tylko ze sobą ale też z kamieniami, z koralikami w kształcie sopli, oliwek i zwykłymi okrągłymi o różnych rozmiarach. Te szklane czeskie koraliki doskonale dadzą się wkomponować w szydełkową biżuterię frywolitkową i sutasz a także pomysłowo i z delikatną nutą udekorują  garderobę oraz galanterię.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 240
Sortuj wg:
strona: z 11