• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki czeskie MATUBO™

Koraliki MATUBO™ to szklane dwudziurkowe koraliki, które są innowacyjnym produktem czeskiej firmy Matubo Beads. Firma ta specjalizuje się w produkcji szklanych koralików wyróżniających się nowoczesnym wyglądem i doskonałym połyskiem z najwyższej jakości czeskiego szkła PRECIOSA ORNELA. Idealna powierzchnia i doskonałe kształty z oryginalnymi kolorami sprawiają, że marka ta znana i pożądana jest na całym świecie. Nie bez znaczenia jest też tradycja, która swoje doświadczenia wykorzystuje od trzech pokoleń.

 

Koraliki MATUBO™ kształty

Posiadane umiejętności i kreatywność pozwalają na powstawanie coraz to nowych rodzajów koralików obok już istniejących. W rodzinie gemoterycznych kształtów z rodziny MATUBO można wyróżnić koraliki Super Duo o wyglądzie fasolek tak wyprofilowanych, że układają się ciasno nie tylko ze sobą, ale też z innymi koralikami drobnymi o różnych kształtach i do tego w wielu rozmiarach. Innym popularnym rodzajem są koraliki Gemduo o kształcie rombu bez ostrych kantów. Taka forma koralika ciekawie odbija światło a w biżuterii przestrzennej przyjmuje oczekiwane kształty. Dwie dziurki w tych koralikach powodują nieograniczone możliwości łączenia ich z następnymi oraz a właściwie przede wszystkim zapewniają stabilność tych połączeń w najbardziej wymyślnych formach. Warto śledzić nowości Matubo, bo pojawiają się coraz to nowe zaskakujące i cieszące nas kształty, jak choćby koraliki Ginko w kształcie liścia miłorzębu, który pozwala na tworzenie form wachlarzowych, urozmaica wizerunkowo motywy kwiatowe i nadaje im odpowiedni efekt. Ciekawym wzorem są także koraliki NIB-BIT, które przypominają trójkąt 3d. 
Wielką zaletą koralików Matubo jest możność ich łączenia nie tylko ze sobą i z podobnymi koralikami, ale też z kaboszonami, kryształami rivoli, perłami czy kamieniami o wybranych kształtach. Zabierając się do tworzenia handmadowej biżuterii z koralików drobnych nie możemy zapomnieć o wyborze odpowiednio mocnych i sprężystych nici jubilerskich, aby włożony trud i czas przyniósł oczekiwany rezultat, a biżuteria była zwarta i wytrzymała.

Koraliki MATUBO™

Koraliki czeskie MATUBO™

Koraliki drobne, koraliki szklane lub koraliki dwudziurkowe – tak moglibyśmy w skrócie określić Koraliki czeskie MATUBO™. To grupa, obejmująca swoim zasięgiem koraliki o geometrzycznych kształtach, które wiodą prym w obecnych trendach modowych w handmadowej biżuterii. Zapewne nie będą stanowiły zagadki dla tworzących biżuterię w boadingu, sutaszu i makramie a zmyślne i ułatwiające pracę dyski kumihimo i krosna do koralików są z nimi za pan brat.  Dynamika jaką ze sobą niosą sprawia, że interesują się nimi również potencjalne twórczynie, których marzeniem jest wykonać własną, modną biżuterię w postaci bransoletki, kolczyków, broszki czy naszyjnika. Warto się z nimi zapoznać, bo coraz ich więcej a zarówno kolory, rodzaje jak i kształty to prawdziwy zawrót głowy.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 670
Sortuj wg:
strona: z 28