• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki Miracle to akrylowe koraliki do wyrobu biżuterii, w kształcie kuli, o nietypowym wykończeniu. Mają mieniącą się delikatnymi drobinkami nieprzeźroczystą powierzchnię, która pięknie odbija światło. Przy spojrzeniu pod odpowiednim kątem lub przy zastosowaniu światła punktowego możemy zauważyć ciekawy efekt – iluzje optyczną, polegającą na tym, że pod powierzchnią koralika wydaje się znajdować drugi, mniejszy i jaśniejszy, tworząc naprawdę piękne wrażenie wewnętrznego blasku. Dodatkowo dzięki temu koraliki wydają się odrobinkę mniejsze, niż są w rzeczywistości. Dostępne są w rozmiarach od 6 do 12 milimetrów i w całej gamie kolorystycznej – od bardziej nasyconych, intensywnych barw, jak granatowy i czerwony, do delikatnych, pastelowych błękitów i szarości. Dzięki zastosowaniu przy ich tworzeniu specjalnego akrylu, a nie szkła, jak ma to miejsce w przypadku większości koralików, koraliki są niezwykle lekkie, dzięki czemu można stworzyć z nich na przykład większe kolczyki, bez obawy o bezpieczeństwo uszu osoby noszącej je. Dzięki temu można też z łatwością stworzyć z nich wesołą, kolorową biżuterię dla dzieci, które mogą też uczestniczyć w tworzeniu!
 
Koraliki akrylowe Miracle można wykorzystać w wielu różnych handmadowych projektach. Super pomysłem będzie połączenie ich z koralikami szklanymi, takimi jak koraliki Milly czy koralikami MIST w prostych bransoletkach na gumce lub na lince jubilerskiej, oddzielając je od siebie na przykład metalowymi przekładkami. Najciekawszy efekt pozwoli uzyskać dodanie tylko kilku błyszczących koralików Miracle do bransoletek czy naszyjników stworzonych głównie z innych koralików w podobnej tonacji kolorystycznej. Miracle mają też dosyć duże dziurki, dzięki czemu można użyć ich też do stworzenia niesamowitych makramowych plecionek z użyciem sznurka do makramy lub sznurka powlekanego. Sprawdzą się zarówno w bardziej eleganckich projektach, jako pojedyńczy element urozmaicający biżuterię i dodający odrobinę koloru, jak i w kolorowych, letnich bransoletkach, uwodzących bogactwem radosnych barw. Są doskonałym materiałem na handmadowe kolczyki, bransoletki czy naszyjniki, w których zależy nam na zachowaniu jak najmniejszej wagi gotowej biżuterii.

Koraliki miracle

Jeżeli szukasz delikatnych, ciekawych koralików, które przy tym będą niesamowicie lekkie, to koraliki Miracle to coś dla Ciebie! Są wykonane z akrylu, a więc dużo lżejsze niż typowe koraliki szklane. Odróżnia je od nich też ich nietypowy wygląd – przy pewnym oświetleniu wyglądają jak zupełnie zwyczajne, lekko błyszczące nieprzeźroczyste kulki, jeśli jednak odrobinę zmienimy kąt padania światła, zobaczymy środek koralika, pięknie mieniący się i odbijający światło. Można chwilami można odnieść wrażenie, że pod lekko perłową, kolorową powłoką koralika kryje się drugi, jaśniejszy i mruga do nas ;). Takie koraliki po prostu muszą zrobić odpowiednie wrażenie i przykuć wzrok do naszej biżuterii. 

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 34
Sortuj wg:
strona: z 2