• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Miracle to akrylowe kulki do wyrobu biżuterii, o nietypowym wykończeniu. Mają mieniącą się delikatnymi drobinkami nieprzeźroczystą powierzchnię, która pięknie odbija światło. Przy spojrzeniu pod odpowiednim kątem lub przy zastosowaniu światła punktowego możemy zauważyć ciekawy efekt – iluzję optyczną, polegającą na tym, że pod powierzchnią koralika wydaje się znajdować drugi, mniejszy i jaśniejszy. Tworzy to naprawdę piękne wrażenie wewnętrznego blasku. Dodatkowo dzięki temu koraliki wydają się odrobinkę mniejsze, niż są w rzeczywistości. Dostępne są w rozmiarach od 6 do 12 milimetrów i w całej gamie kolorystycznej – od bardziej nasyconych, intensywnych barw, jak granatowy i czerwony, do delikatnych, pastelowych błękitów i szarości. Dzięki zastosowaniu przy ich tworzeniu specjalnego akrylu, a nie szkła, jak ma to miejsce w przypadku większości paciorków, są niezwykle lekkie. Można zatem z nich stworzyć większe kolczyki, bez obawy o bezpieczeństwo uszu. Dzięki temu można też z łatwością stworzyć z nich wesołą, kolorową biżuterię dla dzieci, które mogą też uczestniczyć w tworzeniu!
 
Akrylowe Miracle można wykorzystać w wielu różnych handmadowych projektach. Super pomysłem będzie połączenie ich z kulami szklanymi, takimi jak Milly czy MIST w prostych bransoletkach na gumce lub na lince jubilerskiej. Można je oddzielić od siebie metalowymi przekładkami. Najciekawszy efekt pozwoli uzyskać dodanie tylko kilku błyszczących Miracle do bransoletek czy naszyjników stworzonych głównie z innych kulek w podobnej tonacji kolorystycznej. Miracle mają też dosyć duże dziurki, dzięki czemu można użyć ich też do stworzenia niesamowitych makramowych plecionek z użyciem sznurka do makramy lub sznurka powlekanego. Sprawdzą się zarówno w bardziej eleganckich projektach, jako pojedyńczy element urozmaicający biżuterię i dodający odrobinę koloru, jak i w kolorowych, letnich bransoletkach, uwodzących bogactwem radosnych barw. Są doskonałym materiałem na kolczyki, bransoletki czy naszyjniki, w których zależy nam na zachowaniu jak najmniejszej wagi gotowej biżuterii.

Koraliki miracle

Jeżeli szukasz delikatnych, ciekawych koralików, które przy tym będą niesamowicie lekkie, to Miracle Ci się spodobają! Są wykonane z akrylu, a więc dużo lżejsze niż typowe szklane kulki. Odróżnia je od nich też ich nietypowy wygląd – przy pewnym oświetleniu wyglądają jak zupełnie zwyczajne, lekko błyszczące nieprzeźroczyste kulki, jeśli jednak odrobinę zmienimy kąt padania światła, zobaczymy środek, pięknie mieniący się i odbijający światło. Można chwilami odnieść wrażenie, że pod lekko perłową, kolorową powłoką koralika kryje się drugi, jaśniejszy i mruga do nas ;). 

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 29
Sortuj wg:
strona: z 2