• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki NIB-BIT™

Koraliki NIB-BIT™ to koraliki o kształcie trójkąta 3D. Charakteryzują się tym, że są dwudziurkowe, co stwarza wiele możliwości kompozycji.

Koraliki NIB-BIT™, najczęściej łączy się z innymi koralikami do beadingu. Pomiędzy trójkąciki można wszyć TOHO i zrobić prostą bransoletkę. Same koraliki NIB-BIT™ mogą tworzyć otoczkę do kaboszonów w hafcie koralikowym lub inny element dekoracyjny. 
Te trójkątne koraliki najczęściej są wykorzystywane do zrobienia prostych kolczyków lub prostej bransoletki. Koraliki te, jak na koraliki do beadingu są dosyć duże i potrzebujesz dosłownie kilkanaście koralików, żeby stworzyć efektowną bransoletkę. 

 

Koraliki NIB-BIT™- kolory

Koraliki MATUBO, mają szeroką gamę kolorystyczną i każdy rodzaj koralików jest dostępny w tych samych kolorach. Pozwala to na stworzenie biżuterii z różnych kształtów koralików, ale wszystkie w tych samych kolorach. Wykończenia koralików mogą być matowe lub z połyskiem i nawet takie połącznie pięknie wygląda, jeśli jest w tym samym odcieniu. 

Koraliki NIB-BIT™

Koraliki NIB-BIT™

Koraliki NIB-BIT™, to trójkątne koraliki o przestrzennym kształcie. Koraliki te są dwudziurkowe, co oznacza, że mają dwa miejsca na przewleczenie nitek. Koraliki trójkątne NIB-BIT™ najczęściej łączy się w pracy z koralikami TOHO oraz innymi koralikami z rodziny MATUBO. 

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 118
Sortuj wg:
strona: z 5