• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki krążki O-ring powinny znaleźć się w niezbędniku każdego Superhandmadowca zakochanego w drobnych koralikach. Są to niewielkie pierścienie, lub też mocno spłaszczone oponki, dostępne w wielu różnych kolorach i wersjach wykończenia – mlecznym, matowym, błyszczącym, transparentnym, aksamitnym lub opalizującym. Dostępne są także z wykończeniem coated 1/2, czyli pokryte dwoma różnymi kolorami z obu stron, co daje bardzo ciekawe możliwości wykorzystania w różnych dużych i małych handmadowych projektach. O-ring to koraliki szklane, występujące tylko w jednym rozmiarze – średnica całego koralika to 3,8mm, grubość to 1mm, natomiast średnia wewnętrznego otworu koralika O-ring wynosi 1,2mm. Ich niewielkie wymiary są jedną z ich głównych zalet – to właśnie dzięki nim te koraliki okazują się niezastąpione w charakterze drobnych i delikatnych elementów urozmaicających bransoletkę.
Koraliki plaskie O-ring najczęściej stosowane są w technikach takich jak beading czy sutasz. Zazwyczaj używa się ich w charakterze przekładek lub elementów oddzielających od siebie poszczególne koraliki w projekcie. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej mogą znaleźć zastosowanie w handmadowych pracach w różnych stylach i kolorystyce. Pozwalają urozmaicić pracę, dodać nieco koloru lub sprawić, że inne koraliki – na przykład TOHO, Czechmates albo Superduo będą się lepiej układać. Doskonale łączą się nie tylko z innymi drobnymi koralikami, ale także z większymi szklanymi kulami lub kamieniami – na przykład w rozmiarze 8 lub 10mm. Dzięki temu można wykorzystać je także w tworzeniu tak zwanej biżuterii modowej, nie wymagającej skomplikowanego szycia i plecenia jak beading i sutasz. Koraliki te mogą oddzielać od siebie poszczególne koraliki w bransoletkach na gumce lub też stanowić element ozdobny w prostych bransoletkach ze sznurka – wystarczy nawlec koraliki na kordonek lub sznurek jubilerski, zabezpieczyć supełkami i wypleść regulowane zapięcie i już możemy cieszyć się niebanalną, zrobioną własnoręcznie biżuterią. Idealnie kreatywny relaks! Wiele innych inspiracji i sposobów na wykorzystanie tych delikatnych koralików możesz odnaleźć na naszym blogu i Instagramie.

 

Koraliki O-Ring™

Wyobraź sobie drobniusieńkie, urocze, płaskie oponki we wszystkich możliwych kolorach. To właśnie koraliki O-ring! ;) Są to szklane obręcze o szerokości zaledwie jednego milimetra, dostępne w baaardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Ich średnica to niecałe 4mm, są to więc dość niewielkie elementy, ale dające wiele możliwości zastosowania ich – raj dla Superhandmadowca! Koraliki O-ring stosuje się głównie jako przekładki, drobne elementy ozdobne lub jako elementy, które pozwalają oddzielić od siebie koraliki i urozmaicić pracę. Można stosować je również w połączeniu z innymi drobnymi koralikami, jak TOHO, Superduo czy Czechmates. Jeśli nie masz pomysłu na wykorzystanie tych koralików w swoich handmadowych pracach i szukasz inspiracji – koniecznie zajrzyj na naszego bloga.  

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 26
Sortuj wg:
strona: z 2