• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki Swarovski Elements to elementy do wyrobu biżuterii w kształcie klasycznych koralików wykonanych ze specjalnego szkła produkowanego w zakładach Swarovski. Przy wyrobie biżuterii pełnią one takie same funkcje jak koraliki Srawovskiego wykonane z innych materiałów: naturalnych minerałów, akrylu, drewna czy metalu. Można zatem wykonać z pomocą koralików Swarovski różnego typu naszyjniki, bransoletki, pierścionki, eleganckie kolczyki, broszki czy też ozdabiać nimi elementy garderoby, jak szale ozdobne, kobiece torebki czy kapelusze. Koraliki Swarovski Elements pięknie prezentują się we wszelkich projektach biżuteryjnych, w których całość układa się w formę gronka. Może to być zawieszka na łańcuszek wykonana w formie gronka, a także kolczyki. Formownie gronka z tych koralików jest możliwe dzięki temu, że są one dostępne są w różnych rozmiarach. Wystarczy umieścić na łańcuszku, który jest nasza bazą, koraliki przymocowane do szpilek jubilerskich. Końcówką szpilki uformowaną w postać oczka zahaczamy koralik o łańcuszek i odpowiednio dobierając gęstość, wielkość i kolor koralików komponujemy z nich ozdobę typu gronko (gronko tutorial). Swarovski Elements beads sprawdzą się także jako komponent bransoletek. Wystarczy, że na gumkę jubilerską nałożymy wybrane przez siebie koraliki Swarovski, końce gumki mocno zwiążemy węzłem płaskim podwójnym i mamy gotową stylową bransoletkę. Na supeł możemy nałożyć kroplę kleju jubilerskiego (na przykład klej uhu), by mieć pewność, że supeł się nie rozwiąże. Poszczególne komponety marki Swarovski możemy także poprzekładać elementami ozdobnymi wykonanymi z metalu, bądź akrylu. Wzbogaci to estetyczny i wizualny przekaz biżuterii. Z pomocą tych koralików wykonamy także klasyczne kolczyki. Zakładając koralik Swarovski typu Briolette Beads na specjalnie przystosowane do nich bigle otrzymamy eleganckie kolczyki, które sprawdzą się zarówno w stylizacji typu casual, jak również w stylizacjach wieczorowych. Koraliki Swarovskiego te mają wiele zastosowań, a dzięki szerokiej gamie, w jakiej są dostępne mogą być wykorzystywane do projektów w różnym stylu i charakterze.

Rodzaje:
Swaroski Elements Beads są dostępne w wielu wariantach zarówno jeśli chodzi o kształt jak i o kolor. Popularne kształty koralików Swarovski to Briolette Beads, Helix, Bicone, Cube, Clover, Butterfly, Rondelle czy Artemis.

Z czego są zrobione:
Wyprodukowane są ze specjalnego szkła domieszkowanego ołowiem, którego szczegółowa receptura jest ściśle tajna. Szkło poddawane jest specjalnym zabiegom, jak szlifowanie czy pokrywanie powierzchni koralików specjalnymi powłokami. Zabiegi te maja na celu zwiększenie współczynnika załamania światła przez powierzchnię koralika Swarovski Elements.

Koraliki Swarovski Elements

Koraliki Swarovski Elements to, obok zawieszek, pereł i kaboszonów, ulubiony komponent firmy Swarovski używany przez twórców biżuterii. Koraliki te mają charakterystyczna powierzchnię odznaczającą się zjawiskowymi szlifami, dzięki którym koraliki Swarovskiego błyszczą się nawet ze znacznej odległości. Dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi często kojarzone są w projektach jubilerskich i biżuteryjnych z metalami szlachetnymi, jak złoto, srebro czy tez srebro pokryte 24-karatwym złotem. Nieco inny, tajemniczy charakter biżuterii uzyskamy łącząc je z metalami takimi jak mosiądz czy miedź. Z koralików tych  możemy wykonać zarówno błyszczące bransoletki, naszyjniki, kolczyki, mogą także posłużyć jako ozdoba do broszek, breloków czy zakładki do książki. Koraliki Swarovski Elements dodadzą blasku każdej ozdobie wykonanej z ich pomocą.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.