• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kordonki Madame Tricote Paris należą do kordonków, o których z całą pewnością można powiedzieć: taaak, to dobry pomysł. Wybór wlaściwego zależeć będzie od planu jaki chcemy zrealizować, bo kordonki to nici niezastąpione w wielu projektach. Najbardziej uniwersalnymi  są kordonki bawełniane i te też są najchętniej przez nas nabywane. Istnieje jakaś magiczna z nimi więź, nie bez powodu zresztą, bo naturalne, można je prać w wyższych temperaturach, nie elektryzują się, dobrze przyjmują krochmal. To podstawowe cechy bawełnianych wyrobów. Są jeszcze te ukryte, z których słynie bawełna, jak dobra higroskopijność i przepuszczalność powietrza. Kordonki MTP wykonane z bawełny merceryzowanej charakteryzują się dodatkową obróbką chemiczną, która doprowadziła bawełnę do możliwości ciaśniejszego skrętu, większej mocy oraz urodziwego połysku. To pozytywne właściwości, które powodują łatwe ślizganie się nici po szydełku i drutach oraz gwarantują gładkość wyrobu. Takie mocne kordonki są dobrymi nićmi do wykonywania firan, serwet, obrusów i pozostałej galanterii wystroju wnętrz. To również super nici do realizowania biżuteryjnych projektów, rownież a może przede wszystkim do wykonywania szydelkowej biżuterii frywolitkowej, w której z pewnością zabłyśnie dosłownie i w przenośni kordonek Maxi Metallic.
Kordonki MTP są dobrą alternatywą na wykonanie cienkiej odzieży i bielizny, również strojów kąpielowych a także chust i szali, w których na pewno pięknie zaprezentuje się melanżowy kordonek Maxi, którego do dyspozycji mamy aż 565 metrów.

Kordonki Madame Tricote Paris™

Kordonki MTP należą do produktów zasilających paletę Włóczki nici i kordonki. Marka Madame Tricote Paris jest znana nie tylko z mocnych jakościowo włóczek, ale też ze świetnej jakości kordonków. Każda z nas coś potrafi wykonać własnoręcznie do tego stopnia, że niekiedy są to prawdziwe dzieła sztuki. Szydełka, druty i inne akcesoria dziewiarskie, które mamy w domu są niejednokrotnie impulsem, dla którego zaczynamy rozmyślać o własnym projekcie. Ułatwią to Kordonki MTP niezwykle kolorowe, które są wykonane z różnorodnych materiałów a wśród nich wiedzie prym bawełna merceryzowana. Świetnie skręcone, nie rozdwajające się podczas dziergania i co ważne oferowane w większych opakowaniach, co ma niebagatelne znaczenie przy realizowaniu większych koncepcji.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 5 z 5
Sortuj wg:
strona: z 1