• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Krosno tkackie

Krosno tkackie służy do wyrobu domowych makatek. Wystarczy kilka rodzajów włóczki, krosno do makatek i chwila wolnego czasu.


Krosno do makatek - jak używać

Dzisiejsze krosno do makatek są bardzo proste w obsłudze i nawet dzieci potrafią zrobić przepiękne ozdoby na ścianę. Krosno składa się z drewnianej ramy i pomocniczego czółenka. Osnowy możesz zrobić z włóczki, a patyk, na którym zawiesisz makatkę, przyniesiesz ze spaceru :).

 

Krosno tkackie dawniej używane było do tkania dywanów i gobelinów na ścianę. Do dzisiaj przechadzając się tureckimi ulicami, widać jak w sklepach z dywanami powstają unikatowe wzory na dywany. Ta pracochłonna metoda jest dzisiaj rzadko praktykowanym rękodziełem, za to drogocennym.

Pochodną tego typu rękodzieła, są makatki na ścianę, które ozdabiają współczesne pokoje dziecięce lub pomieszczenia w stylu boho. Prostota wykonania takiej makatki, zachęca do zainwestowania w krosno do makatek, różnego rodzaju włóczki i plecenia różnych wzorów dla siebie lub na prezent.

Krosno Tkackie

Krosno tkackie

Krosno tkackie to narzędzie powszechnie znane jako krosno do makatek. Do zrobienia własnej makatki nie trzeba mieć umiejętności robienia na drutach czy szydełku. Wystarczy zainwestować w proste krosno do makatek, aby samodzielnie zrobić makatkę na ścianę. To naprawdę jest bardzo łatwe i nawet dzieci poradzą sobie z własnym pomysłem na makatkę.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 1 z 1
Sortuj wg:
strona: z 1