• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Jak używać krosna tkackiego?

Krosno to służy do wyrobu domowych makatek. Wystarczy kilka rodzajów włóczki, owe narzędzie i chwila wolnego czasu. Dzisiejsze krosna tkackie są bardzo proste w obsłudze i nawet dzieci potrafią zrobić przepiękne ozdoby na ścianę. Produkt ten składa się z drewnianej ramy i pomocniczego czółenka. Osnowy możesz zrobić z włóczki, a patyk, na którym zawiesisz makatkę, przyniesiesz ze spaceru :). Krosno tkackie dawniej używane było do tkania dywanów i gobelinów na ścianę. Do dzisiaj przechadzając się tureckimi ulicami, widać jak w sklepach z dywanami powstają unikatowe wzory na dywany. Ta pracochłonna metoda jest dzisiaj rzadko praktykowanym rękodziełem, za to drogocennym. Pochodną tego typu rękodzieła, są makatki na ścianę, które ozdabiają współczesne pokoje dziecięce lub pomieszczenia w stylu boho. Prostota wykonania takiej ozdoby, zachęca do zainwestowania w to narzędzie oraz różnego rodzaju włóczki. Po tym zostaja już tylko plecenie różnych wzorów dla siebie albo na prezent.

Krosno Tkackie

Krosno tkackie to narzędzie powszechnie znane jako krosno do makatek. Do zrobienia własnej makatki nie trzeba mieć umiejętności robienia na drutach czy szydełku. Wystarczy zainwestować w proste narzędzie, aby samodzielnie zrobić makatkę na ścianę. To naprawdę jest bardzo łatwe i nawet dzieci poradzą sobie z własnym pomysłem.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.