• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kryształki szklane Crystalove™

Kryształki szklane Crystalove™ stanowią komponent wielu projektowanych bransoletek, naszyjników, pierścionków, kolczyków czy innych przedmiotów, jak breloczki czy broszki. Ich piękne kształty oraz kolory powodują, że są chętnie wybierane do handmadowych przedsięwzięć. Koraliki kryształki pięknie prezentują się w bransoletkach, nałożone na linkę lub gumkę jubilerską. Projektowi można dodać elegancji oddzielając poszczególne koraliki metalowymi przekładkami. Rolę przekładek w naszyjniku czy bransoletce wykonanych tym sposobem, mogą z powodzeniem pełnić koraliki toho lub inne koraliki w kształcie kulek o niewielkich wymiarach. Z kryształowych koralików o kulistym kształcie możemy także stworzyć stylowe kolczyki. Kryształki Crystalove™ wystarczy nałożyć na szpilkę lub haczyk jubilerski i zrobić oczko na końcu szpilki. Bezpośrednio za pomocą oczka lub poprzez kółko montażowe przyłączamy koralik do bigla. Jeśli kolczyk został zrobiony na haczyku jubilerskim a nie na szpilce, to u dołu kolczyka mamy jeszcze jedno wolne oczko, do którego możemy podczepić inny element ozdobny jak metalowa zawieszka w ulubionym stylu czy kształcie. Z kryształowego koralika w kształcie motyla można zaprojektować wystawny wisiorek. Wystarczy zamieścić go na metalowej krawatce lub na kółku montażowym a dalej, tak wykonany wisiorek, zawiesić na łańcuszku, lince, sznurku lub rzemieniu jubilerskim.

 

Kryształki szklane na bransoletki

Kryształki szklane na bransoletki występują także w wersji koralików modułowych, które nałożone na gotowe bazy bransoletki (lub naszyjnika) są łatwe do wykonania. Można też stosować je mieszać lub zamieniać z innymi elementami modułowymi w zależności od okoliczności. Biżuteria wykonana z pomocą szklanych, szlifowanych kryształków zawsze będzie efektowna i niebanalna. Najbardziej popularna wersja bransoletki z kryształków, to klasyczna nałożone koraliki na linkę jubilerską lub gumkę jubilerską.

Koraliki kryształki na sznurku, to zaplecze do wielu projektów, w których potrzebujesz większej ilości koralików kryształowych. Występują w kształcie bicone, ball i rondelle - kryształki fasetowane. "Na sztuki" możesz kupić kryształki krople.

Kryształki CrystaLove™

Kryształki szklane Crystalove™

Kryształki szklane Crystalove™ to piękne i eleganckie koraliki do wyrobu biżuterii. Maja szlifowaną powierzchnię, ciekawe kolory i mogą być przezroczyste lub całe wypełnione kolorem. Kryształki Crystalove™ mają różne kształty, które stawiają je w rzędzie bardzo chętnie używanych przez rękodzielników koralików do wyrobu biżuterii. Z kryształów możemy stworzyć elegancką biżuterię na wiele okazji, również wieczorową. Kryształowy blask dobrze będzie się prezentował w naszyjnikach, bransoletkach czy kolczykach skomponowanych z udziałem kryształowych elementów. Bogata kolorystyka kryształków powoduje, że możemy użyć ich do zrobienia biżuterii w różnym stylu: od projektów w stylu casual po biżuterię w stylu glamour. Zawsze będzie to biżuteria przykuwająca uwagę swoim wyglądem. Niektóre rodzaje koralików kryształowych przypominają swoim wyglądem kryształy Swarovskiego. Najczęściej są wykorzystywane jako koraliki kryształki na bransoletki lub do beadingu. 

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 256
Sortuj wg:
strona: z 11