• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Okulary, niegdyś wyłącznie do korekcji wzroku. Dzisiaj pełnią rolę głównie ozdobną i zakorzeniły się w modzie na dobre. Na naszych półkach leży kilka par okularów, które dobieramy do stroju jak biżuterię. Kuba wojewódzki, Anna Mucha czy Doda traktują okulary jako element swojego image'u.

Okulary słoneczne solano, czy oprawki Ray-ban? Okulary zerówki kujonki, czy polaryzacyjne Police? Takie dylematy mają fani dobrych okularów, na których nie warto oszczędzać. Do pracy przy komputerze niezastąpione są okulary polaryzacyjne, na których nie są widoczne odbicia od powierzchni niemetalicznych. Jeśli nosimy okulary korekcyjne do wyboru jest także cała gama szkieł, które mogą być bardzo cieniutkie nawet jeśli mamy dużą wadę wzroku. Wyjściem są także soczewki kontaktowe, które podobnie jak okulary mogą być korekcyjne albo ozdobne. Soczewkami możemy zmienić kolor oczu albo nadać im wygląd oczu wampira czy kota.

Muchy, aviatory czy okulary lenonki, podkreślają styl i zdradzają charakter właściciela. Fani Johan Lennona i lat 70 chętnie sięgną po lenonki, które są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i wielkościach. Hipsterski look można pokazać w zielonych okularach typu wayfarer, które w modzie pojawiły się w latach 60-tych i teraz powróciły na nasze nosy. Elegancji i szyku na pewno dodadzą okulary słoneczne typu coco chanel czy vogue, inaczej określane jako okulary muchy. Tutaj, podobnie jak przy innych okularch wersji kolorystycznych jest niezliczona ilość – od białych przez złote, do panterki.

Na zimowe dni, szczególnie gdy jedziemy na narty, koniecznie trzeba się zaopatrzyć w gogle. Odbicie promieni słonecznych na śniegu nie będzie nam wtedy groźne.


W naszym sklepie znajdziesz tysiące różnych okularów. Najbardziej popularne sposród nich to: okulary zerówki, okulary przeciwsłoneczne i okulary korekcyjne.

Okulary

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.