• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Pudełko na biżuterię - jakie wybrać?

Pudełko na biżuterię to przemiły akcent dla osoby, której wręczamy własnoręcznie zrobioną biżuterię, a także nasza wizytówka jako wykonawcy pracy. Pracując nad biżuterią z drobnych koralików czy sutaszu, warto opakować ją w eleganckie pudełko na biżuterię, które poza funkcją wizualną, będzie później pełniło funkcję ochronną. Biżuteria ręcznie robiona na prezent, to unikatowy dar, o który należy wyjątkowo dbać, chociażby ze względu na misternie wykonane wzory, których często nie da się łatwo naprawić. Zerwany sznur koralikowo-szydełkowy, czy ubrudzone sznurki od sutaszu, powodują palpitację serca u rękodzielnika, który nie jest w stanie naprawić uszkodzonej biżuterii

Pudełko czy woreczek na biżuterię?

Wybór jest dosyć prosty, bo pudełko na biżuterię wybiera się do misternych prac i większych projektów, a woreczek na biżuterię do lżejszych form i prostych bransoletek. Opakowanie na biżuterię powinno być dobrane nie tylko do rodzaju biżuterii, ale także do osoby, której tę biżuterię wręczamy. Sutasz i większe koralikowe prace pasują do pastelowych i eleganckich wzorów a także do opakowań z aksamitu. Kolorowe woreczki z lnu czy woreczki z organzy, pasują do prostych designów jak kolczyki z koralików Matubo czy bransoletek na gumce.

Opakowania jubilerskie

Pudełko na biżuterię

Pudełko na biżuterię to tak zwana "kropka nad i" we wręczaniu własnoręcznie zrobionej biżuterii. Serce i czas włożone w wykonanie bransoletki czy naszyjnika, zostają podkreślone nie tylko w samym wykonaniu biżuterii ale też w opakowaniu, które jest częścią naszego wizerunku. Ładne i eleganckie opakowanie na biżuterię podkreśli nasz wkład w prezent i zrobi dobre wrażenie na obdarowywanej osobie. W zależności od rodzaju biżuterii, może to być pudełko na biżuterię lub woreczek na biżuterię.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 50
Sortuj wg:
strona: z 3