• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Jakie pudełko warto wybrać?

Pudełeczko to przemiły akcent dla osoby, której wręczamy własnoręcznie zrobioną biżuterię. To także nasza wizytówka jako wykonawcy pracy. Pracując nad biżuterią z drobnych koralików czy w techice sutaszu, warto opakować ją w eleganckie pudełko. Poza funkcją wizualną, będzie później pełniło funkcję ochronną. Biżuteria ręcznie robiona na prezent, to unikatowy dar, o który należy wyjątkowo dbać, chociażby ze względu na misternie wykonane wzory. Tych specyficznych akcentów często nie da się łatwo naprawić. Zerwany sznur koralikowo-szydełkowy, czy ubrudzone sznurki od sutaszu, powodują palpitację serca u rękodzielnika, który nie jest w stanie naprawić uszkodzonych dzieł.

Pudełko czy woreczek?

Wybór jest dosyć prosty, bo pudełko na biżuterię wybiera się do misternych prac i większych projektów, a woreczek na biżuterię do lżejszych form i prostych bransoletek. Opakowanie na biżuterię powinno być dobrane nie tylko do rodzaju biżuterii, ale także do osoby, której tę biżuterię wręczamy. Sutasz i większe koralikowe prace pasują do pastelowych i eleganckich wzorów a także do opakowań z aksamitu. Kolorowe woreczki z lnu czy z organzy, pasują do prostych designów jak kolczyki z koralików Matubo czy bransoletek na gumce.

Opakowania jubilerskie

Pudełko to tak zwana "kropka nad i" we wręczaniu własnoręcznie zrobionej biżuterii. Serce i czas włożone w wykonanie bransoletki czy naszyjnika, zostają podkreślone nie tylko w samym wykonaniu, ale też w opakowaniu. Jest częścią naszego wizerunku. Ładne i eleganckie opakowanie podkreśli nasz wkład w prezent i zrobi dobre wrażenie na obdarowywanej osobie. W zależności od rodzaju biżuterii, może to być pudełko lub woreczek.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 16 z 16
Sortuj wg:
strona: z 1