• Darmowa dostawa od 99 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Czas realizacji oraz dostępność produktów

Na stronie z opisem każdego produktu w sklepie pasart.pl publikujemy informację o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia zawierającego wybrany produkt. Czas ten najczęściej wynosi od 24 do 48godzin.

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie stanu magazynu własnego sklepu pasart.pl, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców, a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasi konsultanci poinformują Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

Uaktualnianie informacji o stanie magazynu

System magazynowy sklepu pasart.pl wyposażyliśmy w funkcję aktualizacji informacji o stanie magazynu. Aktualizacja informacji wykonywana jest w czasie rzeczywistym. Produkty, które posiadamy w danym momencie w magazynie oznaczamy informacją "Wysyłamy w 24h". Pozostałe towary oznaczamy według informacji posiadanych od naszych dostawców.

Należy pamiętać, że pomimo starań i podjętego wysiłku w prezentowaniu jak najbardziej rzetelnej informacji o stanie magazynowym produktów może zdarzyć się tak, że zamówiony produkt nie jest dostępny. Zdarza się to rzadko, ale może mieć miejsce. W takich wypadkach konsultant sklepu pasart.pl kontaktuje się w Państwem w celu poinformowania o braku i z propozycją rozwiązania problemu.

O czym należy pamiętać?

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego złożenia w przypadku zamówień pobraniowych lub od momentu jego opłacenia w przypadku zamówień z przedpłatą. W przypadku braku podejmujemy próbę kontaktu z Państwem. Brak możliwości kontaktu w sprawie zamówienia może wydłużyć czas jego realizacji.

Kurierzy są pracownikami firm kurierskich które współpracują z pasart.pl. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy sklepem pasart.pl, a firmą kurierską.

Objaśnienie oznaczeń czasów realizacji

    24h Towar w magazynie. Możliwa wysyłka w 24 godziny.
    48h Brak towaru w magazynie. Towar sprowadzany od dostawcy. Mozliwa wysyłka w 48 godzin.


Uwaga! Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.