• Darmowa dostawa od 99 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kupowanie w serwisie

kupowanie_w_serwisie_pasart

Jesteś Klientem Pasart.pl?

Pasart, to miejsce gdzie znajdziesz także produkty naszych Partnerów, czyli Sprzedawców specjalizujących się w branży hand-made, a także oferujących inne produkty odpowiadające głównie kobiecym potrzebom.

Dla Ciebie tworzymy sklep, w którym znajdziesz produkty z wielu sklepów w jednym miejscu. To wszystko po to, aby zagwarantować Tobie największy wybór i oszczędzić Twój czas.

Proponujemy różne modele prezentacji i wysyłki produktów:
1. Produkty sprzedawane i wysyłane przez Sprzedawcę - Partnera*
2. Produkty sprzedawane przez Sprzedawcę - Partnera, ale wysyłane przez sklep pasart.pl**
3. Produkty sprzedawane i wysyłane przez pasart.pl**

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

*kupując produkty w modelu 1 zawierasz transakcję z danym Sprzedawcą - Partnerem, w związku z tym zgadzasz się na oferowane przez niego warunki sprzedaży, a w szczególności na osobne koszty dostawy, które mogą różnić się od kosztów dostaw sklepu pasart.pl
** produkty z modeli 2 i 3 można łączyć w jednym zamówieniu, co gwarantuje jeden koszt wysyłki - wg cennika dostaw pasart.pl

Chcesz zostać Partnerem?

Współpraca z pasart.pl to możliwość dotarcia do nowych Klientów, chętnych aby poznać Twoją ofertę. Proponujemy proste narzędzia informatyczne do sprawnej obsługi zamówień i magazynu produktów oraz wsparcie merytoryczne.
Dzięki temu możesz szybko i tanio pozyskać tysiące klientów. Szczegóły warunków współpracy i rozliczeń określa Regulamin Współpracy Partnerskiej, który znajdziesz tutaj.

Zarejestruj się tutaj.

Zapraszamy do współpracy!