Program Lojalnościowy

Dziecko, mąż, kot albo studia, to dla Ciebie najważniejsze na świecie elementy życiowej układanki. Kiedy przychodzi wieczór, jest pora tylko dla Ciebie i Twojego handmade. Układanka układanką, ale na hobby trzeba znaleźć czas… i środki :).
Czasu Ci nie damy, ale na środki mamy radę. Zasady są proste - im więcej kupujesz, tym więcej oszczędzasz. Fajnie, prawda?

 

Kto dostaje rabaty i za jakie kwoty? Każdy, kto ma zarejestrowane konto i ma hopla na punkcie robienia biżuterii. To jak, lecisz na diamencik? ;)

Status Próg* Rabat** Darmowa wysyłka
Crystal Od 100,00 zł do 299,99 zł 10% 2 darmowe wysyłki miesięcznie
Pearl Od 300,00 zł do 499,99 zł 15% 3 darmowe wysyłki miesięcznie
Ruby Od 500,00 zł do 699,99 zł 20% 4 darmowe wysyłki miesięcznie
Diamond Od 700,00 zł 25% Bez limitu


A teraz trochę wyjaśnienia, bo tabelki są fajne dla facetów, a babki lubią przykłady:
*Pierwszy status jest nadawany, jeśli dokonasz zakupów za kwotę min.100zł. Po pierwszych opłaconych zakupach, każde kolejne zakupy będą obniżane o rabat. Cyklicznie status jest weryfikowany na koniec każdego miesiąca kalendarzowego. 
Program Lojalnościowy bierze pod uwagę sumę zamówień opłaconych w ostatnich 3 zakończonych miesiącach. By status był aktywny niezbędne są średnie zakupy o wartościach przedstawionych w tabeli za okres ostatnich 3 miesięcy. 

Na przykład: Dla statusu Crystal wymagane są zakupy o wartości 100zł każdego miesiąca lub 300zł raz na 3 miesiące. Idąc dalej, jeśli kupisz za 300zł w styczniu, to od lutego aż do końca kwietnia jest aktywna zniżka 10% na całe zakupy. Jeśli w tym czasie nic nie kupisz, w maju utracisz zniżkę. 

**Rabaty nie dotyczą produktów objętych promocjami oraz nie są uwzględniane przy korzystaniu z kodów rabatowych.
Usługa darmowej wysyłki dotyczy wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski przy płatności przelewem.
 
Warunki Programu Lojalnościowego obowiązują od dnia 31.07.2016r