• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Perły Swarovski Elements to pełne blasku, klasy i elegancji komponenty do wyrobu biżuterii i ozdabiania różnych przedmiotów. Możemy wykonać z nich klasyczne kompozycje jubilerskie, jak na przykad sznur jednej wielkości białych pereł umieszczonych na lince jubilerskiej, ale możemy też, przy ich pomocy, pokusić się o realizację bardziej skomplikowanych projektów biżuterii. Ciekawym projektem będzie bransoletka swarovski wykonana na bazie łańcuszka, do ogniwek którego zamocujemy perły Swarovski. Perły nakładamy na szpilki jubilerskie, a z końcówki szpilki formujemy oczko. Oczko domykamy zakładając je jednocześnie na ogniwo łańcuszka, który jest bazą projektu. By uzyskać zawieszki z pereł różnej długości możemy, co kilka pereł zawiesić je nie bezpośrednio na oczku, ale na jednym lub dwóch kółkach montażowych. Wówczas podwieszone do łańcuszka perły będą zwisać na różnej długości, co urozmaici wygląd bransoletki. Jeśli zależy nam na biżuterii monochromatycznej możemy taką bransoletkę wykonać z jednego koloru pereł, jeśli chcemy by była bardziej kolorowa, wprowadzamy do projektu dodatkowe kolory. w taki sam sposób jak opisaną tu bransoletkę wykonamy także kolczyki. Na ostatnim ogniwku łańcuszka umocujemy tylko bigle i kolczyki są już gotowe. Dobierając długość bazowego łańcuszka w kolczykach ustalamy tym samym długość kolczyka. Ciekawie wyglądają także bransoletki wykonane z tych pereł wykonane prostą metodą nawlekania. Perły Swarovski nakładamy jedną po drugiej na gumkę jubilerską, po czym związujemy końce gumki w dwa węzły płaskie. Aby mieć pewność, że supeł będzie trwały nakładamy na niego odrobinę kleju jubilerskiego. Uzyskujemy w ten sposób uniwersalną, elegancką bransoletkę, która sprawdzi się do niemal każdej stylizacji. Możemy taki rząd pereł przełożyć ozdobną zawieszką, przekładką czy koralikiem z innego tworzywa.

Rodzaje:
Perły Swarovski Elements są dostępne w kilku wariantach. Pierwszy z nich to Swarovski Round Pearl - okrągłe, perłowe koraliki w niepowtarzalnych kolorach i w różnych rozmiarach. To zdecydowanie najliczniej obecna na rynku odmiana pereł tej marki. Inne przykłady to perły BeCharmed, które są dedykowane biżuterii modułowej, perły kaboszony, Swarovski Rice Shaped Perl, Curved Pearl, Baroque Pearl czy Round Half Drill. Wszystkie rodzaje pereł Swarovskiego są dostępne w różnych wielkościach i kolorach.

Z czego są zrobione:
Perły Swarovski Elements są wykonane z kryształu pokrytego perłową, jedwabiście gładką powłoką. Powstają podczas technologicznie zaawansowanego, unikalnego procesu produkcji.

Perły Swarovski Elements

Perły od zawsze cieszyły się dużym powodzeniem na rynku biżuteryjnym i jubilerskim. Mają w sobie ponadczasowe piękno i elegancję. Kobiety noszące ozdoby z pereł uważa się za osoby ceniące sobie klasyczne piękno i posiadające własny styl. Perły Swarovski Elements to wyjątkowa pozycja na rynku koralików do wyrobu biżuterii. Charakteryzują się one pięknymi kolorami i kształtami. Można je dostać nie tylko w najczęściej spotykanej postaci kuli lecz także w kształcie owalnym czy nieregularnym. Ciekawa propozycją są także perły Swarovski w postaci kaboszonów. Z pereł najchętniej robi się naszyjniki i eleganckie bransoletki, ale nie mniejszym powodzeniem cieszą się także kolczyki czy broszki. Perły tej marki to także niezastąpiony element biżuterii ślubnej.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.