• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kulka z futerka sztucznego o odpowiedniej, dużej średnicy wcale nie jest taki łatwa do wykonania. Nie dziwi więc fakt, że łatwiej jest taki pompon kupić, żeby mieć pewność, że przywiązany do czapki będzie się prezentował okazale i trwale.
Dodatkowym walorem tych puchatych, gotowych do przyszycia kulek jest użyty materiał, z którego jest wykonany. Tutaj jest to sztuczny materiał, z dłuższym włosem, wygladający jak naturalny. Zadowoli więc również nie wdając się w szczegóły - wszystkich przeciwników noszenia futer zwierzęcych. Przyszyty do czapki jest zdecydowanym i odważnym dodatkiem, który nie wszystkim przypadnie do gustu, jednak nie ulega wątpliwości, że ładnie dopasowany do stroju, może dodać klasy niejednemu zestawowi. Tak może być w przypadku umieszczenia go zarówno na czapce jak i na końcówce szala, albo na czapce i uwiązanego do torebki lub zimowych butów z kożuszkiem. Przesyt na pewno nie jest  wskazany, zatem połączenia te należy wykonywać z wyczuciem dbając również o kolorystykę futrzaka. Im kolor bardziej krzykliwy – tym powinno go być mniej, zatem nawet pojedyńczy ożywi jesienno-zimową stylizację i wniesie zamierzoną energię do stroju. Ozdoba ta jest również dobrym pomysłem do użycia go jako zwieńczenie wiązanki płaszcza czy kurtki, zwłaszcza jeśli odzież ta jest uboga w ozdoby, lub posiada jej niewiele, np. kaptur obszyty futerkiem. To tylko niektóre pospolite podpowiedzi co można zrobić z tym modnym dodatkiem. 

Pompon

Pompon to solidnie wykonana futrzana kulka. Te pasartowe, doskonale imitują naturalne futerko. Średnica wynosi od 9cm do 12cm. Jest lekki i puszysty i co ważne, ma ze sobą dwa sznurki za pomocą których możemy go przywiązać na stałe lub wymiennie do planowanego projektu. Materiał jest poliestrowy, może więc być poddany zmiennym warunkom atmosferycznym bez wpływu na jego jakość. Jest to przede wszystkim dodatek do czapek, który dodaje im zwiewności i lekkości, ozdabia je a także maskuje nie zawsze estetyczne zakończenie czapki. Poza tym wydłuża optycznie czapkę, poprawiając jej fason. Czapki, torebki, breloki – to przedmioty, które z tą ozdobą zyskają na wyglądzie i atrakcyjności.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 6 z 6
Sortuj wg:
strona: z 1