• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Prezentowe pudełka do biżuterii są porządnie wykonanymi pojemniczkami, które najczęściej zrobione są z twardej tektury obitej lub oklejonej kolorowym papierem, tkaniną lub inną cienką powłoką, która jest ich ozdobą. Dodatkowo często przyczepiona jest kokardka z błyszczącej wstążki lub wykonany grawer na powierzchni pokrywki. Wszystko to jest po to, aby spełnić oczekiwania klientów, wpasować się w ich gust i dostosować opakowanie do różnej zawartości. Prezentowe pudełka do biżuterii posiadają w wyposażeniu jeszcze jedną ważną rzecz; otóż najczęściej w środku posiadają ruchomą poduszkę wyścieloną tkaniną aaksamitną, satynową lub lnianą, która daje miękkość i ładne tło dla mającego się tam znależć przedmiotu oraz możliwość jego stabilizacji. Rozmiary pudełek są różne i oprócz kolorystyki, to one powinny być powodem wyboru. Te najmniejsze są dla kolczyków i pierścionków, średnie dla bransoletek i największe do kompletów i sznurów koralikowych. Zwrocić też powinniśmy uwagę na ich wysokość, która jest różna. Jednak tak naprawdę nie ma aż takiego znaczenia skrupulatnie dobrany rozmiar pudełka, pilnować tylko musimy, aby umieszczona w nim biżuteria czy przedmiot nie wyglądały groteskowo i to wszystko. Zawsze prezentowe pudełka do biżuterii z umieszczoną w nich handmadową biżuterią będą powodem do pełnego zadowolenia przez darującego a u otrzymującego wywołają radosny uśmiech. To przecież tak wiele. I jeszcze coś: wygodnie jest posiadać takie pudełeczko w zapasie. Biżuterię też najczęściej wykonujemy nie pod dyktando, tylko dla własnej satysfakcji. Niech czeka w pudełku.

Prezentowe pudełka do biżuterii

Prezentowe pudełka do biżuterii to opakowania jubilerskie - małe kartoniki z wieczkiem z ozdobną oprawą w postaci kolorowego papieru lub tkaniny, dodatkowo przyozdobione sznurkiem, kokardką czy wstążką. Sa zwieńczeniem samodzielnie wykonanej biżuterii, zwłaszcza jeśli owa biżuteria ma zostać wręczona jako prezent. Prezentowe pudełka do biżuterii stanowią swego rodzaju płaszcz ochronny dla biżuterii, zwłaszcza jeśli jest rzadko noszoną i przez nas szanowaną. Specjalne pudełko dla rękodzielniczych projektów świadczy o podejściu osoby wykonującej do dbania o szczegóły i jej pełnego zaangażowania w każdy etap, łącznie z zapakowaniem. Poza tym pudełko, czy inne opakowania jubilerskie dodają zawartości pewnej tajemniczości, a przede wszystkim elegancji.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.