• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Przekładki do bransoletek

Przekładki do bransoletek przełamią każdą monotonię w projekcie i pozwolą spojrzeć na biżuterię z zupełnie nowej perspektywy. Możemy na przykład wkomponować przekładkę ozdobną do biżuterii, której noszenie już nam się znudziło, jednak najczęściej przekładki pełną funkcję separatora pomiędzy koralikami lub kamieniami naturalnymi. Przekładki ozdobne do biżuterii mogą być użyte do różnego typu projektów. Srebrne przekładki o prostej formie, będą się ładnie prezentowały z kolorowymi koralikami lub kamieniami, które mają fakturę lub deseń, jak agat fasetowany czy jaspis cesarski. Przekładki z cyrkoniami będą z kolei uzupełnieniem dla delikatnych kolorów koralików czy kamieni. Jeśli bransoletki stanowią ulubioną część naszego codziennego stroju możemy dobrać do nich przekładki metalowe lub akrylowe w prostych formach. Dużą popularnością cieszą się przekładki jubilerskie do biżuterii modułowej. Te przekładki mają duży otwór, dlatego powinny być nawlekane na grube rzemienie albo specjalnie do tego przeznaczone łańcuszki. Rozmiar i budowa przekładki do biżuterii modułowej dostosowana jest do bazy bransoletek modułowych.

Rodzaje:
Przekładki do bransoletek możemy podzielić ze względu na rodzaj materiału z jakiego zostały wyprodukowane. Najczęściej spotykamy przekładki metalowe, przekładki akrylowe albo przekładki ze stali chirurgicznej. Możemy także wyróżnić przekładki o różnych kształtach otworów wewnętrznych, które decydują o tym, czy przekładka do bransoletki pasuje do rzemienia płaskiego, do rzemienie okrągłego czy do bransoletki na gumce. W przekładkach do biżuterii możemy wyróżnić grupę przekładek do biżuterii modułowej.

Z czego są wykonane:
Przekładki do bransoletek wykonane są ze stopów metali, akrylu lub stali szlachetnej. Skład stopu określa takie właściwości przekładki do biżuterii jak jej kolor, twardość, wytrzymałość a także stopień odporności na utlenianie. Jeśli stop jest odporny na utlenianie, wówczas przekładka do bransoletek szybko nie zmieni koloru. Z kolei przekładki jubilerskie wykonane z akrylu są nieznacznie lżejsze od przekładek metalowych. Często ich powierzchnia pokryta jest specjalną powłoką CCB, która nadaje im wyjątkowy złoty odcień i piękny blask. Przekładki antyalergiczne są najbardziej trwałe, do tego nie uczulają.

Przekładki klasyczne

Przekładki do biżuterii

Przekładki do biżuterii pełnią funkcję ozdobną, a jednocześnie określają styl biżuterii, do projektowania której zostały użyte. Przekładki najczęściej są używane do ozdabiania bransoletek i naszyjników, ale możemy je także z powodzeniem wkomponować w kolczyki. Przekładki jubilerskie to niezwykłe elementy, dzięki którym biżuteria nabiera charakteru i pozwala na wykreowanie własnego wizerunku. Przekładki do bransoletek mają rozmaite kształty. Począwszy od przekładek o prostych formach, jak koło, owal czy kwadrat po bardziej wyszukane kształty jak czterolistna kończyna, serce, biedronka czy kwiatek. Rodzaj spersonalizowanej przekładki do biżuterii stanowi przekładka z literą. Może być to pierwsza litera naszego imienia lub imienia ukochanej osoby. Osobny rodzaj przekładek stanowią przekładki z cyrkoniami oraz przekładki do biżuterii modułowej. Te niezwykłe ozdoby dodadzą blasku każdej biżuterii.