• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Rzemienie Flo to w zasadzie uszyty sznur, wykonany z ozdobnej, grubo tkanej tkaniny z kolorowym nadrukiem. Szycie jest gęste, ozdobne, bo chwytające rzemień z prawej strony, co  pozwala  na wygodne go zginanie oraz zapobiega jego rozerwaniu. Drobny wzór, którym są tu rzadko rzucane niewielkie w stosunku do powierzchni kwiatki oraz jednobarwne tło, czynią z nich świetne Remienie do bransoletek w stylu boho. Kolory odgrywają tu zasadnczą rolę, ale też tkanina, która jest matowa i solidna, dzięki czemu może być łączona z przekładkami o dość masywnym wyglądzie a dodatkowo w kolorach. Również rolę przekładek ozdobnych mogą spełniać zapięcia magnetyczne, które są bardzo wygodne i przy tym eleganckie.
Dla złagodzenia formy kolorystycznej, rzemienie te warto łączyć ze sznurkami o większej średnicy, a także z rzemieniami jednokolorowymi, plecionymi, ekologicznymi lub skórzanymi. Moga być ciemne, podkreślające kolorystykę rzemyka Flo, lub w kolorach, które w tym rzemieniu występują. Całość może być umieszczona w końcowce o odpowiedniej średnicy i za pomocą kleju jubilerskiego do niej przymocowana. Do takiej końcowki wystarczy za pomocą kółeczka przytwierdzić zapięcie – np. toogle i gotowe. Inną ciekawą formą łączącą jest zapięcie przekręcane, które końcowkę i zapięcie ma w jednym, podobnie jak zapięcie zatrzaskowe. Rzemień z tkaniny Flo jest też odpowiednim nośnikiem dla dużych naszyjników, z dużymi kamieniami, rozbudowanymi naszyjnikami wykonanymi w technice sutaszu, a w kontakcie ze skórą nie powoduje jej pocenia się i ocierania, jest więc i ładny i praktyczny.

Rzemienie Flo™

Rzemienie ekologiczne to nie tylko produkty powstające z zamienników skóry, ale też i z tkaniny, takie, jak Flo. Jest to rzemień szyty okrągły z tkaniny o grubym splocie z rzadko pojawiającymi się kwiatkami w dobranym do tła kolorze. To świetne rzemienie nadające się na biżuterię etniczną w stylu boho, w postaci bransoletek i naszyjników, a także do wykończeń toreb, koszyków, puf. Kolory oszczędnie dobrane, pozwalają na łączenie ich z niezawodnymi chwostami, jednokolorowymi rzemieniami i sznurkami. Warto pokusić się o wyszukanie wśrod elementów do wyrobu biżuterii przekładek, które zawierają wzory w kolorze występującym w rzemieniu. Pozwoli to na łagodne podkreślenie kolorystyki, a jednocześnie wprowadzi element urozmaicający całość.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.