• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Rzemienie zamszowe płaskie są produktem ekologicznym, dzięki temu mają wielu zwolenników, ale prym w ich wykorzystaniu wiodą oczywiście handmadowi twórcy. Wyrób biżuterii opiera się o konkretne techniki i miłe jest to, że rzemykowe płaskie pasemka mogą je wszystkie wspomagać, a często występują solo i to niekiedy w nie prostych rozwiązaniach. Naszyjniki i bransoletki, ba nawet kolczyki zawierające rzemyki soEasy są biżuterią codzienną, chętnie noszoną do dżinsów i swobodnych stylizacji, niezobowiązującą. Zamszowy hoker, ozdobiony lub nie, w ulubionym lub neutralnym kolorze, to dodatek bardzo lubiany przez młodzież. Zawiesić na nim możemy niewielkich rozmiarów kamień lub podobającą się nam zawieszkę, np. w kształcie serca albo marynistyczną, w zależności od okresu noszenia. Obok hokera, dla wielu kobiet atrakcyjnym będzie rzemykowy naszyjnik złożony z kilku, a czasami kilkunastu pasm rzemienia w jednym lub wielu kolorach. Uchwycone i ciasno umieszczone za pomocą kleju końce w końcowkach, to cała filozofia
wykonania. Pojedyńcze pasma pozwalają dowolnie umieszczać na nich elementy ozdobne, charmsy, zawieszki, kamienie, chwosty i przekładki. Możemy umieścić je na stałe przed wklejeniem końcowek lub wybiórczo, za pomocą ogniwek. Identycznie możemy wykonać bransoletkę. Nie trzeba chyba dodawać, że ważną rolę odegrają też kolory rzemieni, którymi możemy dosłownie się bawić. Ekologiczne rzemienie z zamszu spełnią inną rolę jako nośniki naszyjników dla kamieni, szczególnie tych większych oraz dla koralikowych wisiorków wykonanych metodą beadingu, a jeszcze inną – jako ozdobne pasma umieszczane w biżuterii sutaszowej. Rzemień dobrze komponuje się z kamieniami, kaboszonami i wszelkiego rodzaju łącznikami w postaci napisów i tradycyjnych kształtów np. znaków nieskończoności, serc czy kwiatów. Zamszowy paseczek soEasy to dobry sąsiad dla włóczki jako ozdoba dzianin i jako przystrojenie  handmadowych torebek, koszyków, a także jako uatrakcyjniający wątkowe pasma w tkanych makatkach. To pewnie nie wszystkie zastosowania tego zwinnego rzemyka. W życiu codziennym nie raz okaże się pomocny w potrzebie poszukiwania płaskiego postronka.

Rzemienie soEasy™

Rzemienie soEasy są najpopularniejszymi wśród znanych nam rzemyków zamszowych i nie ma się co dziwić, bo pole manewru z tymi pasmami jest bardzo duże. Większość rzemieni wykorzystywana jest przede wszystkim do wyrobu bransoletek, a soEasy oprócz nich mogą być wykorzystywane w wielu technikach biżuteryjnych jako pasma ozdobne lub nośniki. Decydujące znaczenie ma rozmiar, ekologiczny zamsz, z którego są wykonane oraz kolory. Wykorzystać je możemy w technikach biżuteryjnych, do ozdabiania przedmiotów użytkowych, w makramie, obręczach do łapaczy snów i w innej codziennej krzątaninie. Rzemienie płaskie to również dobry materiał na chwosty własnej produkcji oraz do wykańczania maskotek z włóczki, handmadowych toreb, plecaków i ozdabiania odzieży.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 3 z 3
Sortuj wg:
strona: z 1