Swarovski do przyszywania

Produkty firmy Swarovski to szeroki wachlarz propozycji dla osób zajmujących się rękodziełem. Obok kamieni, kaboszonów, kryształowych zawieszek czy pereł nie mniejsze zainteresowanie wzbudzają także Kryształy Swarovski do przyszywania. Można nimi ozdobić tkaniny, z których powstaną później piękne ubrania czy ozdoby. Swarovski do przyszywania maja zazwyczaj dwie dziurki przy końcach kryształu, co umożliwia lepsze ich przymocowanie do materiałowego podłoża. Niektóre koraliki o bardziej okrągłych kształtach mają dziurkę przechodzącą wzdłuż średnicy koralika. Blaskiem i elegancjom nie ustępują kryształom stosowanym do wyrobu biżuterii czy ozdabiania przedmiotów użytkowych. Swarovski do przyszywania daje duże możliwości osobom kreatywnym. Kamyczki można doszyć praktycznie do każdego surowca odzieżowego, kaletniczego lub innych. Uzyskujemy w ten sposób niepowtarzalne efekty wizualne i zdobnicze.
Swarovski Elements kamienie do przyszycia to akcesoria do ozdabiania o rozmaitych kształtach i kolorach. Kamienie do przyszywania, które z jednej strony są płaskie często te płaską powierzchnię mają pokrytą specjalną, srebrzystą powłoką, dzięki której światło jest lepiej rozpraszane i przez którą nie widać koloru tkaniny. Możemy je przyszywać do każdego rodzaju tkaniny. Często ozdabiają ubrania (fajne sukienki, bluzki, spódnice, spodnie), bieliznę, dodatki do ubrań (szale, apaszki, kapelusze, berety) a także buty, torebki dla kobiet, etui, opaski do włosów i wiele innych akcesoriów wykonanych z tkanin. Swarovski do przyszywania często są wykorzystywane do wyrobu broszek. Możemy przyszywać kryształy do filcowego podłoża tworząc z nich niepowtarzalne wzory, które mogą układać się na przykład w formę kwiatów czy stworzyć jakiś napis. Swarovski do przyszywania sprawdzą się także jako ozdoby przyszywane do akcesoriów w stylizacjach ślubnych i wieczorowych. Są to stylizacje, w których możemy sobie pozwolić na błyszczące dodatki. Pięknie będą wyglądały kamienie przyszyte w miejscu wykończenia rękawów, na dole sukni lub w pasie. Również naszyte na opaskę do włosów czy rękawiczki sprawią, że przedmioty te zyskają unikalny wygląd. Swarovski do naszywania możemy doszyć do każdego rodzaju biżuterii wykonanej z tkaniny. Mogą być to sznurki jubilerskie (satynowe, powlekane, bawełniane, plecione czy shamballa), rzemienie wykonane na bazie ozdobnej tkaniny lub miękkiej skóry, na przykład skóry ekologicznej.

Rodzaje:
Popularne szlify kryształowych kamieni Swarovski do przyszywania to okrągłe Rivoli Xilion i Button, Swarovski do przyszywania w popularnym kształcie migdała, a także w kształcie owalnym, kwadratowym czy trójkątnym. Inne szlify kamieni Swarovski do przyszywania to Twist, Navette, Pear-shaped, Diamond Leaf, Galactic czy Hexagon. Wszystkie one dostępne są w rozmaitych kolorach i rozmiarach.

Z czego są zrobione:
Kryształy Swarovski do naszywania wykonane są ze specjalnie oszlifowanego szkła. Dzięki precyzyjnym szlifom mienią się i świecą równie pięknie zarówno w świetle dziennym jak i przy sztucznym oświetleniu. Unikalna technologia wyrobu kryształów Swarovski do przyszywania daje niezwykłe możliwości dokładnego cięcia kamieni i wycinania w nich dziurek, które są niezbędne w kryształach Swarovski.
Filtruj według:
Niestety, nie znaleziono produktów spełniających kryteria. Możesz teraz zmienić szukaną frazę lub przejść do strony głównej i wyszukać ponownie.