• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kryształy Swarovski Strass to kryształy najwyższej jakości mające wiele zastosowań. Cechują się niepowtarzalnym blaskiem i urokiem. Najbardziej oczywistym jest wykorzystanie kryształów Strass do wyrobu biżuterii. Możemy z ich pomocą wykonać klasyczne kolczyki umieszczając kryształ na specjalnych biglach przeznaczonych do kryształów Swarovski. Możemy także zamocować kryształ Strass na ozdobnej krawatce i tak skonstruowaną zawieszkę umieścić na łańcuszku lub ozdobnym sznurku jubilerskim, na przykład na sznurku satynowym, który na ładną, świecąca powierzchnię i będzie się dobre komponował z pełnym blasku kryształem. Kryształy z serii Strass będą dobrze pasowały do biżuterii ślubnej. Można wykonać z nich komplet ślubnej biżuterii używając do tego celu Strass w kolorze Crystal lub Crystal AB. Najładniej będą się prezentowały z metalowymi dodatkami wykonanymi ze złota lub srebra (elementy srebrne). Można też łączyć w jednym projekcie różne kolory kryształów w tym samym kształcie. Dzięki dużej dostępności i szerokiej gamie kolorystycznej tych kryształów można dowolnie dobierać zarówno kolory jak i kształty do projektu. Strass znalazł zastosowanie nie tylko w świecie biżuterii. Kryształy tej prestiżowej serii są również chętnie używane przez projektantów i designerów z branży wnętrzarskiej do wyrobu i ozdabiania takich przedmiotów, jak żyrandole, elementy baterii łazienkowych czy klamki. Wiele innych przedmiotów jak laptopy, telefony komórkowe, różnego typu etui, papierośnice, wizytowniki, długopisy są ozdabiane kryształami Swarovski z serii Strass. Luksusowa kolekcja kryształów sprawdzi się zarówno w modnym wnętrzu jak i w wytwornej biżuterii. Kamienie Strass to synonim jakości i piękna a od biżuterii z nich stworzonej nie można wprost oderwać wzroku.

Rodzaje:
Swarovski Strass występują w licznych kształtach, kolorach i rozmiarach. Do popularnych szlifów zaliczyć można Triangle, Octagon, New Leaf, Drop czy wreszcie szlif popularnie zwany migdałem i cieszący się niesłabnącym powodzeniem zarówno u osób tworzących jak i noszących biżuterię.

Z czego są zrobione:
Kryształy Swarovski Strass są produkowane ze specjalnego szkła, którego jednym ze składników jest ołów. Zabieg ten ma na celu zwiększenie współczynnika załamania światła przechodzącego przez strukturę kryształu. W kryształach Swarovski Strass procentowa zawartość ołowiu przekracza 30%. Najczęściej mówi się o zawartości ołowiu około 32%. Domieszkowany do szkła podczas produkcji ołów spełnia bardzo ważna rolę, gdyż to dzięki niemu niemu uzyskują efekt tęczy na swojej powierzchni.

Swarovski Strass

Swarovski Strass to wyjątkowy produkt firmy Swarovski. Jest to gama kryształów stworzonych ze specjalnego rodzaju szkła, które zapewnia im wyjątkowy blask. Swarovski Strass to kryształy stworzone do produkcji wyrobów jubilerskich, a także do ozdoby i produkcji przedmiotów użytkowych służących do dekoracji wnętrz, między innymi żyrandoli o niecodziennej urodzie. Swarovski Strass do wyrobu biżuterii to gama kryształów o perfekcyjnych szlifach dostępna w wielu kolorach i kształtach. Charakterystycznym znakiem tej serii jest logo w postaci kilkumilimetrowej piramidki wygrawerowanej laserowo wewnątrz kryształu na wybranych produktach z tej linii. Kryształy specjalnej tej serii są produkowane ze szkła z dużą zawartością ołowiu, która daje wokół ich powierzchni efekt tęczowego blasku.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.