• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Sznurek YarnArt Cord Yarn

Jest kombinacją bawełny z poliestrem. 40% tej pierwszej, reszta włókno sztuczne i wypełnienie, którego jest dość dużo, bo całe wnętrze rulonu. Zatem jak jest zbudowana ten sznur? Jest bardzo podobny do  włóczki YarnArt Ribbon, która jest płaska, natomiast ten sznurek wypełniony puszystym poliestrem. Dzięki temu jest bardzo lekkim sznurem o średnicy ponad 6mm. Lekkość i duża wytrzymałość na zrywanie to ważne zalety i atuty ażeby przeznaczyć go na dywany, narzuty poduchy i kilimy. Sprawdzi się przerabiany ciasno i luźno tworząc wedle życzenia zwięzłe lub miękkie, powłóczyste projekty zarówno na drutach jak i na szydełku. Nie mając ochoty na wyżej wymienione narzędzia możemy pokusić się o nauczenie się splotow makramowych i dziergania za pomocą rąk. Metoda Arm Knitting przyniesie nam sporo zabawy i szybkie efekty, o zadowoleniu nie wspominając. Taką samą zabawę z szybkim efektem przyniesie nam praca z obręczą dziewiarską, jeśli więc taką posiadamy lub mamy chęć nabyć spróbujmy właśnie z tym sznurem. YarnArt Cord Yarn to również świetny produkt na pierwszy kontakt i naukę dla dzieci. Bezpieczny skład i duża wytrzymałość zniesie każdą turbulencję.

Sznurek na torby

Największe zadowolenie z tej włóczki osiągną twórczynie handmadowych toreb, koszyków, plecaków i worków. Pomysły nie znają granic, zatem nieprawdopodobne jest, aby pojawiły się dwa takie same wyroby, co bardzo zaostrza ochotę na ich posiadanie. Łączone z rzemieniami, tasiemkami, sznurkami, kamieniami i zawieszkami sprawią wiele radości nam samym lub obdarowanym. Nie zapomnijmy doczepić do takiego wyrobu maleńkiej, ale jakże ważnej i wymownej zawieszki z napisem hand made. Cord Yarn to również świetny pomysł na prezent dla osób z artystyczną duszą i złotych rękach. Będzie on przydatny i wykorzystany na pewno do ozdabiania wielu domowych przedmiotów, wykonania zabawek i przytulanek oraz na okolicznościowe ozdoby. Motek jest o wadze 250 gram i zawiera 73 metry.

Sznurek YarnArt™ Cord Yarn

Cord Yarn od firmy YarnArt to sznur wyglądający jak przędza, o składzie 40% bawełny i 60% poliestru. Poliester zajmuje tutaj większą część składu z powodu wypełnienia nim wnętrza rulonu i uzyskania okrągłego przekroju. Dzięki temu Cord Yarn to waga piórkowa wśród sznurów i okazja do wykorzystania go na duże projekty typu narzuty, dywany i makatki. Właściwa na grube druty i szydełko, obręcz dziewiarską oraz w metodzie arm knitting. Dzięki wypełnieniu produkt między splotami ładnie się rozpulchnia, skutecznie wypełniając wolne miejsca. Sznurek Cord Yarn znajdzie tez wielu zwolenników wśród dziergających torby i torebki i realizujących pomysły elementów do wystroju wnętrz. W dobie konsumpcjonizmu i masowej produkcji takie spersonalizowane wyroby to prawdziwe skarby.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 5 z 5
Sortuj wg:
strona: z 1