• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Sznurek YarnArt Macrame

To sznureczek syntetyczny w całości wykonany z włókien poliestrowych. Jest produktem ozdobnym i fantazyjnym z powodu swojego wyglądu. Otóż produkt ten przypomina jakby utkaną szydełkową, okrągłą włóczkę. W dotyku miłą i gładką z charakterystycznym dla poliestru połyskiem. Lekko sprężysty, nie ulegający odkształceniom i zmianom podczas użytkowania. Dzięki tym właściwościom i rzecz jasna wyglądowi, sznurek ten cieszy się uniwersalnością i z powodzeniem jest stosowany w rękodziele. Używany do wytwarzania biżuterii, do wyplatania makramowych węzłów i ozdabiania różnych przedmiotów domowych oraz jako włóczka do wyrobu odzieży. Wszystko zależy od naszych zdolności i potrzeb.
Produkt ten z powodzeniem można wykorzystać do biżuterii, jeśli chcemy stworzyć duże naszyjniki. Ma szerokość 1,5mm, zatem będzie się nadawał na naszyjniki w stylu boho, a także na grubsze bransoletki. W odróżnieniu do klasycznych sznurków do makramy, splot YarnArt Macrame jest luźniejszy i widać na nim wzór przypominający łańcuszek żmijkę. Macrame jest sznurkiem bardzo przyjemnym w dotyku o wyglądzie jedwabistym sprawiającym wrażenie chłodzącej włóczki - będzie się więc ładnie prezentować w odzieży ażurowej wykonywanej na drutach i szydełku. Uzyskany wyrób ładnie oblewa ciało, a swoim połyskiem zapewnia wygląd świeży i elegancki. Poliester posiada higroskopijność dużo niższą niż włókna naturalne, warto więc zadbać o przewiewność wyrobu. Sprężystość i bardzo dobra przyswajalność kolorów sprawia, że odzież wykonana z niego jest trwała. Charakteryzuje ją niezmienność zarówno w fasonie jak i w kolorystyce. Ze względu na powyższe cechy sznureczek ten chętnie wykorzystuje się przy wykonywaniu torebek. Stosowany zarówno do ozdabiania przedmiotów domowych, robionych na szydełku lub na drutach. Z powodzeniem można nim wykonywać poszewki na poduszki, wiszące kwietniki makramowe, a także ze względu na piękne morskie i turkusowe kolory – dekoracje marynistyczne.

Sznurek YarnArt™ Macrame

YarnArt Macrame to jeden z niewielu produktów o wszechstronnym zastosowaniu. W biżuterii wykorzystywany na ozdoby z makramy. Używany także do wyrobu torebek i wreszcie jako włóczka do przerabiania na drutach i szydełku. Macrame firmy YarnArt to sznurek który w wyglądzie przypomina gładką, ozdobną włóczkę o łańcuszkowym, wyraźnie widocznym splocie. Jest okrągły z lekkim połyskiem, wystarczająco miękki i układający się wedle życzenia. Łatwo więc prowadzić go w zawijasach, zaplatać, supełkować, szydełkować i przerabiać drutami. Macrame wykonany jest z włókna syntetycznego – poliestru, jego grubość wynosi około 2 mm a dostępne kolory pozwalają na dopasowanie go do wielu projektów i spersonalizowanie domu czy swojego wyglądu zgodnie z własnym gustem.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 1 z 1
Sortuj wg:
strona: z 1