• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Sznurek YarnArt Macrame

Sznurek YarnArt Macrame to sznureczek syntetyczny w całości wykonany z włókien poliestrowych. Jest sznurkiem ozdobnym i fantazyjnym z powodu swojego wyglądu. Otóż sznurek ten przypomina jakby utkaną szydełkową, okrągłą włóczkę, w dotyku miłą i gładką z charakterystycznym dla poliestru połyskiem. Lekko sprężysty, nie ulegający odkształceniom i zmianom podczas użytkowania. Dzięki tym właściwościom i rzecz jasna wyglądowi, sznurek ten cieszy się uniwersalnością i z powodzeniem jest stosowany w rękodziele jako sznurek do wytwarzania biżuterii, do wyplatania makramowych węzłów i ozdabiania różnych przedmiotów domowych lub jako włóczka do wyrobu odzieży. Wszystko zależy od naszych zdolności i potrzeb.
Sznurek YarnArt Macrame można wykorzystać do biżuterii, jeśli chcemy stworzyć duże naszyjniki. Sznurek ma szerokość 1,5mm, zatem będzie się nadawał na naszyjniki ze sznurka w stylu boho, a także na grubsze bransoletki ze sznurka. W odróżnieniu do klasycznych sznurków do makramy, splot YarnArt Macrame jest luźniejszy a na sznurku widać wzór przypominający łańcuszek żmijkę.
Sznurek YarnArt Macrame jest sznurkiem bardzo przyjemnym w dotyku o wyglądzie jedwabistym sprawiającym wrażenie chłodzącej włóczki - będzie się więc ładnie prezentować w odzieży ażurowej wykonywanej na drutach i szydełku. Uzyskany wyrób ładnie oblewa ciało, a swoim połyskiem zapewnia wygląd świeży i elegancki. Poliester posiada higroskopijność dużo niższą niż włókna naturalne, warto więc zadbać o przewiewność wyrobu. Sprężystość i bardzo dobra przyswajalność kolorów sprawia, że odzież wykonana z tego sznurko-włóczki jest trwała i niezmienna zarówno w fasonie jak i w kolorystyce. Ze względu na powyższe cechy sznureczek ten chętnie wykorzystuje się przy wykonywaniu torebek oraz do ozdabiania przedmiotów domowych, robionych na szydełku lub na drutach poszewek na poduszki, wiszących kwietników makramowych a także ze względu na piękne morskie i turkusowe kolory – do wykonywania dekoracji marynistycznych.

Sznurek YarnArt™ Macrame

Sznurek YarnArt Macrame

Sznurek YarnArt Macrame to jeden z niewielu sznurków o wszechstronnym zastosowaniu. W biżuterii, jako sznurek na ozdoby z makramy, sznurek na torebki i wreszcie jako włóczki do przerabiania na drutach i szydełku. Macrame to sznurek który w wyglądzie przypomina gładką, ozdobną włóczkę o łańcuszkowym wyraźnie widocznym splocie, okrągły z lekkim połyskiem, wystarczająco miękki i układający się wedle życzenia. Łatwo więc prowadzić go w zawijasach, zaplatać, supełkować, szydełkować i przerabiać drutami. Sznurek YarnArt Macrame wykonany jest z włókna syntetycznego – poliestru, jego grubość wynosi około 2 mm a dostępne kolory pozwalają na dopasowanie go do wielu projektów i spersonalizowanie domu czy swojego wyglądu zgodnie z własnym gustem.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 27
Sortuj wg:
strona: z 2