• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Torba na ramię Pasart® / Szczęście jest w moich rękach / płótno / 38x41cm / 1szt

  • Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Wysyłka w 24h*
  • Wysyłka za granicę

Torba na ramię Pasart® / Szczęście jest w moich rękach / płótno / 38x41cm / 1szt

Sygnatura: U8536
Kolor: Kremowa
W opakowaniu: 1szt
Wielkość: 38cm x 41cm

Opis produktu

Kto jak kto, ale my superhandmadowcy lubimy brać szczęście w swoje ręce i zarażać tym szczęściem innych. Dzięki tej oto bawełnianej torbie, możesz dumnie wędrować ze swoim szczęściem przez świat. Tu tak jak w Twoim rękodzielniczym warsztacie: to Ty rządzisz i tylko od Ciebie zależy co tym szczęściem będzie :).

Płócienna torba z napisem „szczęście jest w moich rękach” to już pasartowy klasyk, w którym handmaderki zwykły nosić wszystko. Od włóczek i koralików, czyli szeroko pojętych przydasi z którymi wędrują na tworzenie w plenerze, poprzez książki czy niezbędne zakupy. Torba nie pyta, ona rozumie. Rozumie, że właśnie odbierasz z paczkomatu kolejną paczkę koralików do kolekcji, a po drodze wpadła Ci w ręce duża tabliczka czekolady, która wylądowała tuż obok szydełkowej robótki czekającej aż przypadkiem znajdziesz wolną chwilę by przeciągnąć kilka oczek. Jak dobrze, że bawełniane torby na zakupy nie są transparentne i zatrzymują Twoje tajemnice dla siebie ;).

Nasza bawełniana torba jest nie tylko jedyna w swoim rodzaju, ale i praktyczna, bo wpisuje się w styl życia tych z Was dla których ważne jest bycie eko i dbałość o środowisko. Pasartową torbę możesz schować do torebki i mieć pod ręką zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba, tym samym ograniczając ilość zużywanych foliowych siatek. W torebce zajmie Ci niewiele miejsca bo z łatwością złożysz ją w schludną kosteczkę, a po rozłożeniu jest całkiem pojemna – to jej kolejna magiczna cecha ;).

Uwaga! Paradując po ulicach z tą torbą, przygotuj się na rzucane Ci przez (tylko pozornie) obcych ludzi spojrzenia i uśmiechy pełne zrozumienia – tysiące superhandmadowców z pasartowej społeczności bardzo dobrze wie o jakim szczęściu mówi Twoja torba ;). Pasartowa torba to Twój handmadowy znak rozpoznawczy, tak jak włóczkowa robótka na kolanach podczas podróży pociągiem czy wyplatanie na dysku kumihimo w kolejce do lekarza. Te z Was, które są już w posiadaniu szczęśliwej torby zwykły mawiać, że torby te mają w sobie pozytywną energię, która nie tylko przyciąga spojrzenia, ale i zaraża, często stając się bodźcem do rozpoczęcia rozmowy czy nawet nowej znajomości.

To tyle z jej magicznych cech, teraz trochę twardych danych: Twoja wymarzona bawełniana torba na przydasie ma wymiary 38cm x 41cm i wykonana jest w 100% z bawełny. Dbaj o nią tak jak o ukochane szydełko czy szczypce i postaraj się jej nie zgubić tak jak tej ostatniej igły, która została wbita niewiadomo gdzie ;).

 

Sposób dostawy Forma płatności Cena dla zamówień 0 zł - 59 zł Cena dla zamówień >59 zł
Poczta Polska Przelew >0 zł: 8,90 zł >59 zł: 0 zł
Pobranie >0 zł: 15,90 zł >59 zł: 0 zł
Kurier Przelew >0 zł: 11,90 zł >59 zł: 0 zł
Pobranie >0 zł: 16,90 zł >59 zł: 0 zł
Paczkomat Przelew >0 zł: 12,90 zł >59 zł: 0 zł
Pobranie >0 zł: 16,90 zł >59 zł: 0 zł
Odbiór osobisty Przelew >0 zł: 0 zł >59 zł: 0 zł

Brak opinii dla tego produktu