• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Torebki kuferki są dla kobiet tym czym samochody dla mężczyzn. Torebka kuferek zajmuje szczególne miejsce w życiu kobiety. W sklepie pasart.pl znajdziecie duży wybór modnych torebek. Torebki kuferki, które możecie kupić w naszym sklepie cechuje przede wszystkim różnorodność pod względem wzorów oraz kolorów. Możecie wybierać spośród wielu typów. Oferujemy torebki kuferki w nowoczesnych fasonach oraz modnej kolorystyce. Wszystkie kobiece dodatki (np. torebka kuferek) są starannie dobrane i wyselekcjonowane. Na stronach pasart.pl znajdziecie także torebki kuferki ręcznie robieone.
Polecamy również:
torebka listonoszka, torebka puzderko, torebka kastet, torebki worek, torebki chanelki, torebki filcowe, torebki kopertówki, torebka kuferek, torebki raportówki, torebki shopperki, torebki wizytowe.

Torebki kuferki dostępne w pasart.pl są wykonane z różnych materiałów. Najpopularniejsze to torebka skórzana, torebka ekologiczna (ze skóry ekologicznej) oraz torebki filcowe.

Tysiące wystawionych pozytywnych opinii najlepiej o nas świadczy. Torebka kuferek jest do Waszej dyspozycji. Wybierz wzór, który najbardziej Tobie odpowiada. Zapraszamy na zakupy!

Funny: Torebka listonoszka to nie torba listonosza, która z definicji łącznie z zawartością nie może ważyć więcej niż 17kg (źródło: wikipedia).

Torebki kuferki

Torebka jest wizytówką każdej kobiety. Każda z nas posiada w szafie torebki na każdą okazję: od eleganckich, błyszczących, zawieszonych na łańcuszku, poprzez ozdobione ćwiekami w rockowym stylu, po duże, codzienne torby, w których wszystko się mieści. Mogą być długie, krótkie, małe, duże, pokryte świecącą, lakierowaną powierzchnią lub przeciwnie wykonane z naturalnego koloru tkaniny lnianej. Za każdym razem jednak dopowiadają to, co nie zawsze potrafią wyrazić same ubrania. Torebki damskie są dopełnieniem każdej stylizacji, niezależnie od jej charakteru. Torebka damska to przedmiot niemal magiczny, wokół którego narosło wiele mitów i anegdot. Największe domy mody na świecie mają linie produkujące torebki sygnowane ich znakiem firmowym. Są one przedmiotem pożądania niejednej znawczyni i wielbicielki mody.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.