• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Torebki worki są dla kobiet tym czym samochody dla mężczyzn. Torebka worek zajmuje szczególne miejsce w życiu kobiety. W sklepie pasart.pl znajdziecie duży wybór modnych torebek. Torebki worki, które możecie kupić w naszym sklepie cechuje przede wszystkim różnorodność pod względem wzorów oraz kolorów. Możecie wybierać spośród wielu typów. Oferujemy torebki worki w nowoczesnych fasonach oraz modnej kolorystyce. Wszystkie kobiece dodatki (np. torebka worek) są starannie dobrane i wyselekcjonowane. Na stronach pasart.pl znajdziecie także torebki worki ręcznie robieone.
Polecamy również:
torebka listonoszka, torebka puzderko, torebka kastet, torebka worek, torebka chanelka, torebki filcowe, torebka kopertówka, torebka kuferek, torebki raportówki, torebka shopperka, torebki wizytowe.

Torebki worki dostępne w pasart.pl są wykonane z różnych materiałów. Najpopularniejsze to torebki skórzane, torebki ekologiczne (ze skóry ekologicznej) oraz torebka z filcu.

Tysiące wystawionych pozytywnych opinii najlepiej o nas świadczy. Torebka worek jest do Waszej dyspozycji. Wybierz wzór, który najbardziej Tobie odpowiada. Zapraszamy na zakupy!

Funny: Torebka worek to pojemnik używany do przechowywania i przenoszenia czegoś :) (źródło: wikipedia).

Torebki worki

Torebka jest wizytówką każdej kobiety. Każda z nas posiada w szafie torebki na każdą okazję: od eleganckich, błyszczących, zawieszonych na łańcuszku, poprzez ozdobione ćwiekami w rockowym stylu, po duże, codzienne torby, w których wszystko się mieści. Mogą być długie, krótkie, małe, duże, pokryte świecącą, lakierowaną powierzchnią lub przeciwnie wykonane z naturalnego koloru tkaniny lnianej. Za każdym razem jednak dopowiadają to, co nie zawsze potrafią wyrazić same ubrania. Torebki damskie są dopełnieniem każdej stylizacji, niezależnie od jej charakteru. Torebka damska to przedmiot niemal magiczny, wokół którego narosło wiele mitów i anegdot. Największe domy mody na świecie mają linie produkujące torebki sygnowane ich znakiem firmowym. Są one przedmiotem pożądania niejednej znawczyni i wielbicielki mody.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.