• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka MTP Anemos jest włóczką akrylowo-wełnianą, z przewagą akrylu, bo jest go 70%.
W wyglądzie i dotyku jest miłą i miękką z niewielkim połyskiem włóczką. To włóczka kolorowa, cieniowana, skręcona zawsze z dwóch nitek naprzemiennie, każda w innym kolorze. Skręt jest luźny i długi zapewniający każdemu kolorowi odpowiednią ilość miejsca, co tutaj jest bardzo ważne. Chodzi o uzyskanie odpowiedniego efektu dzianiny „sól i pieprz” - dodatkowo zmieniające się kolory potęgują lub osłabiają ten efekt i wprowadzają interesujące zamieszanie.
Włóczka Madame Tricote Paris Anemos  jest przędzą ciepłą dzięki wełnie, której 30% w zupełności wystarczy na odpowiednie zabezpieczenie zmarzluchów przed chłodem i wiatrem. W przekroju ma 3,5mm zatem zalicza się do włóczek grubych, z których możemy wykonać odzież jesienno-zimową. Włóczka Anemos na pewno odda cały swój urok w dodatkach do jednokolorowych płaszczy i kurtek. Czapka i komin z niej wykonane wniosą energię i ruch. Nie bez kozery wymieniona została właśnie czapka i komin – motki tej włóczki są aż 200 gramowe i właśnie jeden taki motek wystarczy na cały komplet. W przerabianiu jest sprężysta i naciągana ładnie się potem odkształca, wypełniając puste miejsca między oczkami. Efektem jest wyrób pulchny i lekki dla oka. To również interesująca przędza na ozdobne poduchy i pledy. Włóczka MTP Anemos poprzez swój wygląd dobrze zaprezentuje się w odzieży sportowej, dużych luźnych swetrach, golfach i kamizelach. Poprzez swój skład warta odpowiedniego traktowania zarówno w użytkowaniu jak i pielęgnacji.

Włóczka MTP™ Anemos

Włóczka MadameTricoteParis Anemos to produkt tureckiej firmy Diktas. Jego skład to 70% akrylu i 30% wełny. Jest włóczką grubą o nietypowym długim skręcie, który jest jednocześnie jej walorem. Skręt tworzą tylko 2 grube nitki, zawsze o odmiennych kolorach przenikające się ze sobą, niewiele odbiegając od koloru podstawowego. W wyniku tak dobranych barw powstaje dzianina muśnięta tylko lekkim odstępstwem od głównego nurtu kolorystycznego, co daje bardzo ładne efekty i delikatnie urozmaica dzianinę. Włóczka MTP Anemos będzie się ładnie prezentować w grubych swetrach, kardiganach, czapkach, szalach, kominach i ponczach dzierganych na drutach, a także szydełkowych chustach, które nie tylko okraszą kurtkę czy płaszcz, ale też posłużą jako otulacz w chłodne wieczory.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 1 z 1
Sortuj wg:
strona: z 1