• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka Madame Tricote Paris Camilla Batik jest wykonana ze 100% bawełny. Bawełna – włókno naturalne, pochodzi od rośliny o takiej samej nazwie, której kwiaty są prawdziwym cudem natury. Surowcem do produkcji włókna bawełnianego są pozostałe po kwiatach – włókniste torebki
owocowe, które po zbiorze poddawane są dalszym procesom. Bawełna ma dwie zasadnicze zalety: jest higieniczna i wytrzymała - i przede wszystko za to ją bardzo lubimy. Higieniczna czyli higroskopijna, co znaczy, ze oddycha i dobrze pochłania wilgoć, a wytrzymała – to odporna na częste pranie, nawet w wysokich temperaturach i takie prasowanie. Poza tym jest również odporna na brud. Włóczka MTP Camilla Batik jest bardzo ładnie wykończona. Jej wątek składa się z 4 nitek, ciasno skręconych, o lekkim połysku, w dotyku jedwabista. Zdjęcia nie oddają tego uroku i w rzeczywistości nabyta, sprawi miłą niespodziankę. Poza tym kolory; pochmurne mieszają się z pastelowymi, tworząc ciekawe zestawy kolorostyczne dobrane odpowiednio i z rozmysłem. Dzieki swoim zaletom Włóczka MTP Camilla Batik okaże się odpowiednia na wszechstronną odzież damską i dziecięcą wiosenno-letnią, wieczorowe chusty i szale, wspomniane stroje kąpielowe,  dodatki odzieżowe oraz akcesoria do wystroju wnętrz i przytulanki. Musimy jednak pamiętać, że ta cudowna bawełna ma też swoje wady, ktorymi jest duża chłonność. Podczas prania pije bardzo dużo wody, przez co staje się ciężka z tendencjami do wyciągania się. Ochronić przed tym może przerabianie jej ciasnymi oczkami splatanymi między sobą różnymi wzorami oraz koniecznie suszenie w stanie rozłożonym po uprzednim nadaniu fasonu. Inaczej wydłuży się niebotycznie. Mimo tego, to i tak królowa przemysłu odzieżowego.

Włóczka MTP™ Camilla Batik

Włóczka MTP Camilla Batik to lubiana przez nas włóczka bawełniana i to w 100%. Jest włóczką batikową, cieniowaną a dodatkowo o lekkim połysku - bardzo, bardzo ładną. Skręcona ciasno z 4 nitek jest wymarzoną włóczką na druty i szydełko. Jako bawełna nie posłuży nam na ciepłe okrycia, ale na pełną uroku odzież wiosenno-letnią z kostiumami kąpielowymi włącznie. Dzianiny z efektem ombre zawsze zwracają na siebie uwagę i mają tę zaletę, że są gotowcami, wystarczy tylko wybrać zestaw kolorystyczny który nam odpowiada, reszta przy pomocy drutów lub szydełka potoczy się sama i na pewno z dobrym efektem. Włóczka MTP Camilla Batik z uwagi na skład i właściwości jakie ma bawełna jest świetną włóczką na wyroby dla dzieci, no i sławetne amigurumi.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 2 z 2
Sortuj wg:
strona: z 1