• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka MTP Kristal jest włóczką akrylową, bardzo w wyglądzie różniącą się od pozostałych przędz wykonanych z akrylu. Włóczka ta posiada niebanalny skręt, do którego nazwa Kristal pasuje jak ulał. Do tego jako cienka jest bardzo delikatna w wyglądzie. Jej delikatność sugeruje też jej przeznaczenie na misterne pajęcze wzory, ażury i gładkie lekkie dzianinowe wyroby; te blisko ciała, oraz luźniejsze ale cienkie sukienki, tuniki, bluzki, sweterki. Włóczka MTP Kristal jest miękka i sprężysta, przez co przerabiana luźno, na grubszych niż sugerowane druty, będzie wymagała specjalnego traktowania. Co prawda akryl nie chłonie wody tak, jak na przykład bawełna, ale przy sprężystym skręcie może stracić swój pożądany fason, zatem lepiej suszyć go w pozycji poziomej, po uprzednim nadaniu kształtu. Zresztą takie traktowanie nie zaszkodzi  żadnemu wyrobowi wykonanemu z włóczki, obojętnie z jakiego włókna, wręcz przeciwnie; tak traktowany odwdzięczy nam się urodą w długim użytkowaniu. Jako jedna z najcieńszych przędz akrylowych, włóczka MTP Kristal nadaje się do łączenia z innymi przędzami, ale w szczególności z moherem, w celu bazowego zagęszczenia i uzyskania zwiększonej sztywności - nie odbierając walorów długim włosom. To także nadająca się włóczka  na odzież dla dzieci i niemowląt oraz akcesoria, z ktorymi mogą mieć styczność. Jako cienka, to też okazyjna włóczka do łączenia z drobnymi koralikami, które ozdobią czapkę czy wyszydełkowanego kwiatka. 450 metrów tej milimetrowej grubości włóczki pozwala na bardzo kreatywne jej wykorzystanie i zapewne na projekty odzieżowe dla bardzo zawziętych i wytrwałych miłośniczek drutów i szydełka.

Włóczka MTP™ Kristal

Włóczka MTP Kristal to włóczka na wskroś delikatna. Wykonana jest z akrylu, bardzo cienka, o intresującym splocie, który przypomina połączone maleńkie kropelki rosy. Jest włóczką ładną już w motku, zatem odpowiednio użyta, da też takie projekty. Finezyjne, pajęcze blisko ciała bluzki, wiązane sweterki, topy i sukienki, chusty i szale bardziej zdobiące niż ocieplające. Włóczka Madame Tricote Paris Kristal przez to, że wykonana jest z akrylu, jest właścicielką cudownych kolorów, które zachowają swoją urodę nawet otrzmując drugie życie. Energetyczne, pastelowe, nasycone – wszystkie je znajdziemy przy Kristal. Do tego ta jej niespotykana uroda czyni ją  przędzą subtelną i urokliwą również na ozdoby typu kwiatki i pompony.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.