• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka MTP Lux Baby jest włóczką, która w połowie wykonana jest z akrylu premium i w połowie z poliamidu. Poliamid jest włóknem cenniejszym od poliestru i jest dodawany w celu wzmocnienia i wytrzymałości na ścieranie, odporny na działanie mikroorganizmów i insektów i odporny na gniecenie. Łatwo się pierze, szybko wysycha i ma dużą zdolność przyswajania kolorów. Z poliamidu są wykonywane np. nici chirurgiczne. Akryl natomiast to podstawowe, bardzo powszechne i popularne włókno zastępujące wełnę i takie też najczęściej znajduje zastosowanie. Dawniej akryl kojarzył nam się ze skrzypieniem pod drutami i krótkotrwałym użytkowaniem. Teraz w dobie ogromnej konkurencji i wymagań klienta całe sztaby pracują nad jego udoskonalaniem i doprowadzaniem do stanu, który będzie zadowalał pod względem użyteczności i co ważne również  ekologii, która cieszy się coraz większą świadomością wśród społeczeństwa. Włóczka MTP Lux Baby zawiera w sobie akryl premium, który właśnie jest podstawą do oceny, że okaże się doskonała i przyjazna w noszeniu, a spruta da się wykorzystać na powtórne i kolejne projekty. To też zjawisko ekologiczne, bo posiądziemy włóczkę z recyklingu i tym samym przyczynimy się do ochrony środowiska. Włóczka MTP Lux Baby jest włóczką o bardzo ładnych nasyconych matowych kolorach, będzie więc dobrze wyglądać i w projektach dla dzieci i w odzieży dla dorosłych. Bo czy nie jest prawdą, że chociaż jeden sweter w szafie musi być o kolorze szalonym, wyraźnym i energetycznym, na którego założenie przychodzi nam ochota w szczególne dni? Warto więc sobie taki wydziergać, klasyczny, ponadczasowy dla którego trendy będą tylko dodatki. Natomiast dziecięce wyroby zyskają na urodzie i energii, kiedy połączymy w niesztampowy sposób tą włóczkę z podobnymi – włóczką kolorową Magic Baby Batik lub włóczką cieniowaną Sweet Baby Batik. Brawo również dla producenta, za znaczek zielonego punktu na banderoli.

Włóczka MTP™ Lux Baby

Włóczka MTP Lux Baby to włóczka poliamidowo-akrylowa. Jak w pozostałych włóczkach przeznaczonych do wyrobu odzieży dziecięcej, tak i tu zadbano o staranne wykończenie i wygląd. Lux Baby to włóczka jednobarwna o zdecydowanych, pastelowych kolorach, które dla dzieci są bardzo istotne i stawiane na pierwszym miejscu. Jednak dla dokonujących wyboru, ważniejszymi od koloru są te ukryte cechy, które będą stanowiły o chętnym lub niechętnym noszeniu. Włóczka MTP Lux Baby właśnie dla chętnego noszenia została wykonana z akrylu premium i z poliamidu. Wszystko po to, aby nie gryzła, nie uczulala, była wytrzymałą, przyjemną w dotyku i ładnie się prezentowala podczas noszenia. Jako jednokolorowa przędza dobrej jakości na pewno znajdzie się w postaci dzianiny w niejednej „dorosłej szafie”.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.