• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka MTP Merino Gold Batik zasila włóczki MTP interesującym składem i takimi kolorami. To włóczka batikowa, cieniowana w której zagościł akryl w 70% oraz wełna merynosowa w ilości 30%. Włókna merynosów dobrze wykształcone są karbikowane i wyglądają jak lekko rozciągnięta sprężynka. Ich właściwości są rewolucyjne: chronią przed wychładzaniem i przegrzewaniem się organizmu, zapewniając mu komfort przy nawet najbardziej wyczerpujących zajęciach i ekstremalnej pogodzie. Ale też w życiu codziennym są idealnym surowcem nie przeszkadzająym w normalym funkcjonowaniu. Merino nie pozwala nam się pocić, ani przegrzewać, dlatego jest tak chętnie wykorzystywana do różnorakich połączeń z włóknami sztucznymi tworząc udane związki. Włóczka MTP Merino Gold Batik jest interesująco kolorowa i wytrzymała na przecieranie i uszkodzenia mechaniczne dzięki akrylowi, który nie odbiera jej cennych właściwości a dorzuca swoje. Merino jest delikatną włóczką chętnie się przecierającą a akryl skutecznie ją przed tym uchroni. Poza tym wynoszona odzież dzięki akrylowi da się spruć i włóczka otrzyma nowe życie, co nie jest bez znaczenia kiedy przeznaczymy ją na wyroby dla dzieci. Włóczka MTP Merino Gold Batik nadaje się więc na sweterki, czapki, szaliki, sukienki a nawet na buciki i skarpetki. Mało tego – jest bardzo wydajna i wykonanie dużo rzeczy z jednego zestawu wcale nie będzie wiało nudą, bo cieniowanie  to uniemożliwi, a zachowamy kompletność zestawu. W dorosłej odzieży włóczka Merino Gold Batik da interesujące wzory ombre, które będą chętnie noszone nie tylko za kolory ale za unikatowość ukrytą we właściwościach.

Włóczka MTP™ Merino Gold Batik

Włóczka MTP Merino Gold Batik jest włóczką dużo cieńszą od Merino Gold 200, zatem też przeznaczymy ją na zupełnie inne wyroby, choćby z powodu, że to włóczka cieniowana. Jej pastelowe kolory połączone z niesamowitymi właściwościami kojarzonymi tylko z nazwą Merino stanowią powód, żeby przędzę tą przeznaczyć na odzież dla dzieci i niemowląt a także na kołderki i pledy. Delikatna w dotyku i splocie, skręcona z 3 cienkich nitek spowija się w wątek o grubości mniej więcej 1,5 milimetra. Swoją subtelnością włóczka MTP Merino Gold Batik będzie się doskonale prezentować w odzieży blisko ciała, ażurowej i z wzorami a nawet wykonanej jako celowo prześwitującej. Jako, że to włóczka niegryząca i nieuczulająca, możemy zakładać ją bezpośrednio na skórę wykorzystując jej walory w 100 procentach.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.