• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka MTP Sweet Baby Batik poszerza zbiór akrylowych wyrobów dla dzieci. Jest więc kolorowa i pastelowa, a odcinki poszczególnych kolorów układają się tak, żeby w całości tworzyły odzież wesołą a jednocześnie przyjazną dla skóry. Decydując się na tą włóczkę przekonamy się, jaka jest miła, miękka i interesująco kolorowa. Wykonana jest w całości z akrylu, włókna sztucznego, który akurat w wyrobach dla dzieci spełnia warunki najważniejsze – nie uczula i nie podrażnia. Jeśli jeszcze jest wyprodukowany z uwagą i pietyzmem godnym dziecięcej włóczki – możemy być spokojne i zabrać się za dzierganie. Obojętnie, czy to będą druty czy szydełko, włóczka MTP Sweet Baby Batik zachowa właściwości jej powierzone i będzie milusińskim wyrobem. Dzieci szybko rosną i warto dla nich własnoręcznie wykonywać dzianinową odzież która jest bardzo wygodna w noszeniu i dobrze się prezentuje a przy tym niewiele kosztuje. Poza tym z włóczkowego sweterka, z którego dziecko wyrosło zrobimy większą kamizelkę, lub czapkę. Akryl świetnie nadaje się na powtórne użycie nawet wielokrotne,  nie tracąc koloru i właściwości, pozostaje nadal sprężysty i  wygląda jak nowy. Oszczędność i satysfakcja w jednym, ale też nasza własna dbałość o środowisko. Włóczka MTP Sweet Baby Batik podobnie jak jej rodzimy wyrób - włóczka MTP Magic Baby Batik jest tak samo wydajna i też posiada ekologiczny znaczek zielonego punktu, który pozwala nam postrzegać producenta jako nowoczesnego i odpowiedzialnego za losy natury.

Włóczka MTP™ Sweet Baby Batik

Za sprawą kolejnej włóczki MTP jaką jest Włóczka Madame Tricote Paris Sweet Baby Batik zostaje poszerzony krąg akrylowych przędz tego producenta. Ta, obok identycznej grubością i skrętem jak Magic Baby Batik, różni się od niej tylko sposobem ubarwienia, chociaż też sporą część zajmuje kolor biały w każdym zestawie kolorystycznym. Pozostałe zaś barwy tworzą odcinki dłuższe, w które wplatane są inne kolory czyniąc powstający wzór scalonym i tworzącym przemyślaną całość. Włóczka MTP Sweet Baby Batik jest przędzą bardzo wygodną, bo wyręcza nas w wymyślaniu wzoru dziecięcego projektu, pozostawiając nam do wyboru tylko ogólny deseń. Wbrew logice wcale nie jest takie łatwe skomponowanie zestawu barw, żeby w całości tworzyły udany obraz i do tego nie zawierały pod spodem masy supełków. Ta włóczka ten dar posiada.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.