Menu
  • Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Dolce to włóczka poliestrowa, której nie podarowało swojego runa żadne zwierzątko, ale za to może nam ona posłużyć do ich wykonania. Włóczka z mikro poliestru, specjalnie wykończona w celu uzyskania efektu niezwykle milej w dotyku, robiącej wrażenie strzyżonego futerka. Zdajemy sobie sprawę, że specjalne wykończenie potrzebuje wiele zabiegów zarówno czasowych jak i chemicznych zatem jest nam przyjemniej, kiedy widzimy na jej banderoli znaczek zielonego punktu, który świadczy o tym, że producent bierze udział w procesach chroniących środowisko naturalne. Nabywając taką włóczkę pobudzamy swoją świadomość właściwego wyboru. Włóczka YarnArt Dolce jest chyba najgrubszą przędzą wśród dostępnych tego rodzaju warto więc planując projekt wziąć to pod uwagę. Nadaje się na odzież głównie dziecięcą, robiącą wrażenie ozdobnej i słodkiej. Ze względu na swoją głębię kolorystyczną dobrze będzie się prezentować jako solowa ozdoba wystroju wnętrza w postaci poduszek i otulaczy. Miękko, zwiewnie się układająca narzutka lub kocyk z pewnością ociepli klimat pomieszczenia.
To również świetna włóczka do przyozdabiania innych włóczkowych projektów. Nawet najprostszy sweter z aksamitnymi wstawkami okaże się najbardziej lubianym i najoryginalniejszym odzieniem, do tego własnoręcznie wykonanym. Ale najbardziej odpowiednia jest włóczka YarnArt Dolce na wszelkiego rodzaju zabawki i maskotki. Tutaj nie musimy nic wymyślać. Dzięki umiejętnościom władania drutami i szydełkiem oraz posiadania wzoru, których jest naprawdę pod dostatkiem – wykonamy przytulankę szybko i tanim kosztem, do tego taką, która sprawi radość naszemu lub odarowanemu dziecku. Wszak najdroższy jest czas, a tak spożytkowany przyniesie nam i innym sporo korzyści.

Włóczka YarnArt™ Dolce

Włóczka YarnArt Dolce jest włóczką wykonaną z mikro poliestru, czyli z włókna poliestrowego, poddanego licznym zabiegom wykończeniowym w celu uzyskania zadawalającego efektu końcowego. Włóczka ta wygląda bardzo interesująco bo podobna jest do aksamitnego lub welurowego sznurka, niezwykle miłego i pulchnego. Gruby, bo w przekroju ma ponad 6mm – daje  w konsekwencji dzianinę korpulentną, dobrze prezentującą się szczególnie w odzieży typu kożuszki, w czapkach, szalikach, szlafroczkach a przede wszystkim w pluszakach. Jako niewykle miła - włóczka YarnArt Dolce będzie doskonale prezentowala się w dywanikach, narzutkach i kocykach. Bardzo zwarta, gęsto strzyżona da w przerobie zwięzłe bardzo delikatne w dotyku projekty.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Skład

Skład

Marka

Marka

Rozmiar szydełka

Rozmiar szydełka

Rozmiar drutów

Rozmiar drutów

1 - 10 z 10
Sortuj wg:
strona: z 1