Menu
  • Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt magic fine to kolejny, atrakcyjny wyrób tureckiej firmy produkującej włóczki yarnart. Przędza z wełną w składzie, a więc na wyroby do noszenia w chłodniejsze dni. A że w naszym klimacie takich większość, warto pokusić się o zrobienie z niej czegoś dla siebie lub w upominku dla bliskiej osoby.
  

Nie grozi „gryzieniem” bo jej skład to 50% wełny i 50% akrylu. 

Niezastąpiona, jeśli chcemy ożywić kolorem odzież jednorodną, ponieważ występuje w różnych zgranych ze sobą melanżach, dopasujemy ją do każdego płaszcza czy kurtki o jednolitej barwie, nie pomijając czarnego. 
  

Walorem tej przędzy jest na pewno skład, ale przede wszystkim to, że włóczka YarnArt magic fine jest cieniowana (określenie przędzy barwionej w długości nici na różne kolory). Przenikanie się barw jest łagodne bez efektu nagłej zmiany koloru, utrzymane w tematycznych tonacjach letnich, jesiennych, ciepłych lub zimnych. Praca z taką włóczką jest zawsze dużą niespodzianką, bo ta układa się względem długości nitki jednego koloru, jaki używamy w ciągu całej robótki. Tworzą się więc paski i plamy poziome i ukośne, co bardzo uatrakcyjnia nasz projekt.
  

Włóczka YarnArt magic fine to przędza zarówno na szydełko jak i druty. Na szydełku cykl powtarzalności koloru będzie inny niż na drutach - tutaj najpiękniej prezentuje się gładki ścieg pończoszniczy. Poza tym, rozległość przenikających się barw zależy w znacznym stopniu od wielkości wyrobu. Jako, że to włóczka magiczna; inaczej będzie wyglądała czapka, inaczej szal, a inaczej sweter robiony na okrągłych drutach. Czyż to nie interesujące?
   

Na co się wobec tego nadaje magic fine? Najbardziej powszechnymi są właśnie czapki i szale. Proste do zrobienia, szybko i dzięki włóczce – z gwarantowanym efektem. Warto też pokusić się o sweter czy poncho na chłodne, jesienne dni lub chustę, która ozdobi płaszcz lub ociepli sylwetkę. A może modny ostatnio baktus, ciepły i obtulający.
  
Nie sposób też pominąć ekonomiczności tego produktu. Nalęży on do grupy przędz wydajnych. W jednym motku 100g znajduje się aż 300m włóczki a opis zawiera wszystkie podstawowe informacje o wielkości drutów i szydełka oraz zasadach użytkowania.

Włóczka YarnArt™ Magic Fine

Włóczka YarnArt magic fine rzeczywiście jest magiczna i daje takie rezultaty. To włóczka cieniowana i właśnie ono wpływa na jej tajemniczość i atrakcyjność. Kolory się przenikają tworząc obrazy, których do końca się nie spodziewamy. Wnikanie jednej barwy w drugą jest łagodne, co zapobiega efektowi nagłej zmiany koloru. Ożywi każdy gładki płaszcz i kurtkę jeśli wykonamy z niej szal, poncho czy baktus. Sweter natomiast z pewnością przyciągnie uwagę w niejeden chłodny dzień. Dostępna w melanżach przemyślanych - jasnych i ciemnych, jesiennych i słonecznych o składzie 50% wełny i 50% akrylu.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.