• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Najchętniej wybierane włóczki HiMALAYA


Włóczka HiMALAYA na maskotki

- Dolphin baby - czyli królowa włóczek na duże maskotki. Skład włóczki to 100% poliester, zatem jest polecana raczej dla starszych dzieci, dla których maskotki będą służyły jako przytulanki czy ozdoba pokoju. Dolphin Baby ma bardzo szeroką gamę kolorystyczną, w tym można wybrać kolory ze względu na przedział wiekowy (Dolphin Baby Colors, Dolphin Junior Colors)
- Włochate maskotki, albo włóczka na włosy maskotki to HiMALAYA toffe. Włóczka, ze względu na swoją budowę (nieco przypomina frotte), przeznaczona jest dla osób, które mają większe doświadczenie w pracy z szydełkiem. W innym przapadku, może być trudno znaleźć oczko i zrobić półsłupek :)


Włóczka HiMALAYA na szalik i czapkę

- HiMALAYA Combo i Combo Colors - 50% wełny i 50% Dralonu, do tego grube włókno przyciągają fanki ciepłych i kolorowych czapek oraz szalików. Włóczka nadaje się także na ponczo i ciepły koc.
- czapki i szale z moherem można zrobić z włóczki Mountain. Ta włóczka, która ma w składzie 14% wełny i 9 % moheru, nie przypomina niemodnych dzianin, tylko jest barwiona w piękne kolory, które po udzierganiu przechodzą we cieniowany wzór ombre


Włóczka HiMALAYA na sweter i sukienkę

- HiMALAYA Everyday - to cała rodzina włóczek typu antypiling, co oznacza, włóczka się nie "kulkuje" czyli nie mechaci się. Skład Everyday to 100% akryl. Zazwyczaj włóczki o tym składzie nie są polecane na odzież, jednak włóczka Everyday ze względu na bardzo dobry wygląd nawet po długim używaniu, jest najczęściej wybieraną włóczką na swetry i sukienki.
- Dla dzieci jest przeznaczona Everyday Babe i Bebe Lux, na grube swetry Everyday Big, a na swetry i koce Everyday Tweed.
- Włóczka na kolorowy sweter, która ma w składzie 30% wełny, to pięknie barwiona włóczka Padisah. W skład tej włóczki wchodzi 30% wełny, co pozwala nie tylko na ciepłe otulenie się ale także powoduje, że włóczka "nie gryzie".
- Na cienki sweter bardzo dobrze sprawdza się włóczka Deluxe Bamboo, która w 60% składa się z włókna bambusowego, które ma właściwości higroskopijne. Oznacza to, że dobrze pochłania wodę (lepiej niż bawełna!). Dzianina z bambusa ma także właściwości termoregulacyjne, zatem latem odprowadza wilgoć dając uczucie chłodu, a zimą pochłania wilgoć z otoczenia izolując skórę i zapewniając uczucie ciepła


Jaka włóczka dla alergików?

HiMALAYA Medical Baby - produkuje włóczkę dla alergików, która składa się w 70% z akrylu oraz 30% amicoru. To włóczka polecana szczególnie dla dzieci z alergiami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego.

Włóczki HiMALAYA™

Włóczka Himalaya

Włóczka Himalaya to markowa włóczka tureckiej firmy od lat zajmującej się produkcją przędzy tekstylnej. Firma dbająca o rozwój, co ma odniesienie w nowoczesnych wyrobach z nowatorskimi rozwiązaniami, np. takimi, jak akrylowa włóczka antypiling Everyday Bebe lub Everyday Big czy włóczka z micro dralonu Mercan. Nie brakuje tu też klasycznych włóczek wełnianych i z mieszankami jak Himalaya Padisah - połączenie wełny z dralonem, a także niezwykle delikatnych i miłych włóczek na wyroby dla dzieci, tak jak pluszowa włóczka Dolphin Baby. Dużą popularnością cieszy się włóczka Deluxe Bamboo, która składa się z bambusa i bawełny. Zapoznając się z właściwościami stosowanych w tej marce włókien, możemy śmiało stwierdzić że i do handmadowych wyrobów wkraczają włóczki nowej generacji.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 222
Sortuj wg:
strona: z 10