• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczki Rozetti możemy śmiało porównać do doobrych jakościowo włóczek, jakimi są włóczki Himalaya, jako że są one wytworem tej samej firmy. Producenci włóczek w swoich eksperymentach posuwają się coraz dalej co owocuje zastosowaniem nowoczesnych włókien przędzalniczych w coraz w to nowych połączeniach, w wyniku których powstają włóczki z nowymi właściwościami, o nowych cechach i nowym, interesującym wyglądzie. Do takich z pewnością zaliczyć możemy włóczki Rozetti. Są one nie tylko nowością pod względem wizualnym ale też pod względem budowy. Bo czyż nie jest interesującą i elegancką włóczka Lumen - bawełniana z mieszankami wykonana metodą blow yarn, matowa w której w wątku pojawiają się i znikają połyskliwe jak wiskoza odcinki w takim samym kolorze? Nastepną, również interesującą jest włóczka Simba, z metaliczną, punktowo ukazującą się nitką będącą bohaterką drugiego planu. Albo włóczka Samba, siateczkowa i tunelowa przędza, w wyglądzie przypominająca przędzę Couture Jazz, ale kolorowa, jakby malowana pędzlem. O! I interesująco wyglądająca włóczka Roma – która ma błyszczącą jak jedwab powierzchnię i Serene, która jest włóczką melanżową z efektem ombre, gdzie prawie nie widać przerabianego ściegu, tak gęsto barankowa. I następna Wicked Fur, która  ma długi włos i ładnie udaje futro; i włóczka Moonlight Soft Payette – 3 nitkowa, która ma w wątek wtrącone pajetki w kolorze włóczki. Takie oto są włóczki Rozetti – a to tylko niektóre z nich. Wiele z nich przybiera odmienny wygląd od typowych, klasycznych przędz, nad których wyborem należy się zastanowić, bo to już nie będzie zwykły wełniany sweter, w którym główną rolę gra fason i splot a coś więcej, coś co zwraca uwagę przede wszystkim na surowiec, z którego sweter został wykonany.

Włóczki Rozetti™

Włóczki Rozetti to z pewnością produkty należące do włóczek nowoczesnych  i to zarówno pod względem składu jak i wyglądu. Producentem ich jest Himalaya, firma dbająca o rozwój, ochronę środowiska i zadowolenie klienta. Prężność rozwoju objawia się coraz to nowymi markami a Rozetti to jedna z nich. Włóczki Rozetti już na pierwszy rzut oka różnią się od typowych włóczek, w których decydującym wyborem zazwyczaj jest skład i grubość. Rozetti przyciągają wyglądem, skupiają na sobie uwagę i prowokują by zapoznać się z ich składem i przeznaczeniem. Dużo z nich jest tak charakterystycznych, że już od samego patrzenia przychodzą do głowy ciekawe pomysły, które zrealizowane przeistaczają się w rzadko spotykane w fakturze na co dzień projekty.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.