• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Ręcznie robiona biżuteria ma to do siebie, że nie lubi, ba nawet nie powinna, chować się przed światem. W końcu nie po to superhandmadowiec bawi się tymi wszystkimi koralikami i rzemykami, żeby później pięknem efektu końcowego nie podzielić się ze światem.
 
Jednak jak wiadomo: kurz, świeże powietrze i inne czynniki zewnętrzne, nie mają zbyt korzystnego wpływu na biżuterię i produkty z których jest wykonana. A, że w tworzenie handmadowych projektów wkładamy mnóstwo serca i wysiłku, warto zwrócić również uwagę na  odpowiednie zabezpieczenie biżuterii. Wiemy, że na przechowywanie biżuterii wymyślono już wiele różnorodnych sposobów, ale jednym z popularniejszych wciąż są celofanowe woreczki z klejem. To tani i skuteczny sposób na przechowywanie biżuterii - koszt jednego woreczka to dosłownie kilka groszy. Dlatego też często wybierają je osoby, które tworzą duże ilości biżuterii i szukają dla nich estetycznego opakowania w rozsądnej cenie.
 
Transparentne woreczki z klejem mają różne rozmiary, dzięki czemu nadają się do zapakowania bransoletek, kolczyków, a nawet drobnych naszyjników np. z łańcuszka. Woreczków nie poleca się do przechowywania misternie zdobionej biżuterii, która może potrzebować solidniejszego zabezpieczenia.
 
Dzięki temu, że woreczki z celofanu są przezroczyste, ich zawartość można swobodnie przeglądać, dlatego też część z handmadowców używa ich do ekspozycji biżuterii. Jest to dobre rozwiązanie na stoiska np. na jarmarkach, gdzie wiele osób nie tylko podziwia biżuterię z daleka, ale i ma ochotę jej dotknąć czy nawet przybliżyć do oczu np. po to by przyjrzeć się temu ładnemu kamyczkowi, co to się tak ładnie mieni w słońcu. Woreczki z celofanu zadbają by Twoje biżutki były bezpieczne i nie musiały się bać nie do końca czystych rąk jarmarkowych „podziwiaczy”.
 
Woreczki celofanowe mają cienką warstwę kleju, która zabezpieczona jest paskiem odklejanej folii. Dzięki temu rozwiązaniu, woreczki z klejem zamyka się w bardzo prosty sposób. Zdaniem niektórych handmadowców, woreczki z klejem są bardziej estetyczne niż te strunowe. To pewnie dlatego woreczki z celofanu są też wykorzystywane do pakowania handmadowych zamówień dla klientów. To bardzo proste, ale przy tym estetyczne opakowanie, które jednak wymaga dodatkowego zabezpieczenia podczas wysyłki np. folią bąbelkową, ponieważ woreczki celofanowe nie gwarantują biżuterii żadnej amortyzacji. 

Woreczki celofanowe z klejem

Woreczki z celofanu mają transparentną powierzchnię, dzięki czemu stanowią minimalistyczne i skromne opakowanie dla handmadowych projektów. Jeśli zależy Ci na opakowaniu, które zabezpieczy Twoją biżuterię przed brudem czy kurzem, jednocześnie nie odciągając od niej uwagi, woreczki celofanowe sprostają Twoim oczekiwaniom. 
 
Woreczki z klejem są uniwersalne i niedrogie, a do tego bardzo proste w użytkowaniu. Najczęściej używa się ich do zabezpieczania prostej biżuterii np. bransoletek na gumce silikonowej  czy drucie pamięciowym. Woreczki z celofanu sprzedawane są w zbiorczych opakowaniach, a ich cena zależy od wielkości woreczków i ich ilości, ale nie przekracza kilku groszy. To tanie opakowanie do biżuterii, które świetnie spełnia swoją podstawową rolę, nic więc dziwnego, że jest tak popularne wśród superhandmadowców. 
 

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 3 z 3
Sortuj wg:
strona: z 1