• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Woreczki ozdobne to małe, szyte torebeczki ze ściągającym je sznurkiem.  Mają wszechstronne zastosowanie. Są wykonane z przeróżnych materiałów, które poniekąd wskazują na kierunek ich użycia.
Elegancka biżuteria dobrze komponuje się z aksamitem i to właśnie one będą dla niej najlepszym opakowaniem. Ponieważ aksamitne wersje są jednokolorowe, możemy je własnoręcznie ozdobić np. haftem koralikowym lub monogramem. Możemy też przyczepić do niego charakterystycznego charmsa lub zawieszkę.
Te tkaninowe występują w wersji drukowanej i nadają się na projekty lekkie, kolorowe, proste i koralikowe. To rozwiązanie niekoniecznie może być przydatne, jeśli chcesz ładnie owinąć koraliki do wyrobu biżuterii lub inne elementy, które możemy komuś podarować. 
Jest to także pomysł na przechowywanie w nich długich sznurów koralikowych, dla których nie zawsze jest miejsce w domowych szkatułkach.

Jednak najwięcej emocji budzą woreczki ozdobne wykonane z tkanin naturalnych, takich jak len i bawełna. Są uniwersalnymi opakowaniami, do których możemy schować branosoletki czy kolczyki ze sznurka, rzemienia czy kamieni. Pasują ze sobą stylem i odpowiadają coraz szerszej rzeszy zwolenników ekologicznego myślenia. Myślenia, które eliminuje chemię, daje światło naturalnym kosmetykom, ziołom.
Lniane wersje to niezastąpione przechowalniki ziół i energetycznych zapachowych suszów. Bazylia, rozmaryn, szałwia, lawenda, płatki róży pomarszczonej – to tylko niektóre z nich. Zawieszone lub pozostawione w stosownych miejscach będą przypominały nam zapachy lata, wzbogacały aromaty i odstraszały owady. Warto mieć w zanadrzu takie naturalne skarby i cieszyć się zapachami lata, przez cały rok.

Woreczki ozdobne

Woreczki ozdobne mogą być okazjonalnymi opakowaniami jubilerskimi do własnoręcznie robionej biżuterii wręczanej jako prezent. Opakowania lniane są  praktycznymi mieszkami do przechowywania ziół i innych suszów zapachowych, np. pachnących płatków róż. Sciągnięte za pomocą sznureczka, można zawiesić w szafie lub w samochodzie a związane ułożyć na półce. Jeśli czas wolny spędzamy przy robótkach na drutach, a wełniane włóczki są naszymi ulubionymi – taki estetyczny woreczek z naftalenem to must have półki ze swetrami i worków z włóczkami.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 7 z 7
Sortuj wg:
strona: z 1