• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Własnoręczne stworzenie pięknej, niepowtarzalnej biżuterii często jest tylko początkiem całego zamieszania. Taka biżuteria musi jeszcze trafić do swojego nowego właściciela (nawet jeśli tym nowym właścicielem masz być Ty!) a nic nie przyda się w biżuteryjnej podróży bardziej, niż piękne opakowanie. Opakowaniem, które podkreśli urodę naszej biżuterii zdecydowanie mogą być woreczki z organzy. Mogą stanowić świetny zamiennik dla klasycznych prezentowych pudełek do biżuterii. Odpowiednio dobrane opakowanie jubilerskie na pewno pomoże podkreślić urodę biżuterii.

 

 

Woreczki ozdobne do biżuterii wykonane są z organzy, czyli bardzo cienkiej i lekko prześwitującej tkaniny syntetycznej. W górnej części woreczka znajdziesz wstążkę w pasującym kolorze, dzięki której woreczek możemy zamknąć i zawiązać, lub rozwiązać w razie potrzeby. Woreczki mają takie wymiary, dzięki którym czemu bez problemu możesz zmieścić do nich nawet dużą bransoletkę i kolczyki lub też cały naszyjnik – jeśli zwiniesz go w odpowiedni sposób. Do woreczków tego typu możemy spakować na przykład bransoletkę wykonaną na drucie pamięciowym, naszyjnik na lince jubilerskiej czy bransoletki na gumce jubilerskiej. Ozdobne woreczki będą niezastąpione w przypadku pakowania biżuterii, która nie wymaga szczególnie ostrożnego traktowania ze względu na swoją delikatność.

 

Woreczki z organzy podzielić możemy na dwie grupy: pierwsza grupa to jednolite, gładkie woreczki w różnych kolorach. Drugą grupę stanowią opakowania z wzorami – mogą to być motywy roślinne, symbole lub po prostu ozdobne zawijasy. Wzory zazwyczaj wykonywane są na kolorowych woreczkach za pomocą srebrnej lub złotej farby. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego koloru woreczka do biżuterii, którą chcemy zapakować. W przypadku kolorowej biżuterii dobrze wybrać opakowanie jubilerskie w pasującej kolorystyce, natomiast przy bardziej subtelnych projektach ze stonowanymi kolorami warto zdecydować się na woreczek w neutralnym kolorze. Dobrym pomysłem jest także wybór takich wzorów woreczków, które będą dostosowane do kolorystyki elementów metalowych w biżuterii – srebrne wzory do biżuterii wykończonej elementami w kolorze srebrnym itd.  

Woreczki z organzy

Tak jak książki nie powinno się oceniać po okładce, tak biżuterii nie powinno się oceniać po pudełku, w które jest zapakowana – przynajmniej w teorii. Praktyka jest jednak taka, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i dlatego warto zadbać, żeby już na etapie rozpakowywania paczki na twarzy obdarowanej osoby pojawiał się uśmiech! W końcu piękna biżuteria wymaga pięknego opakowania. Tutaj z pomocą przychodzą kolorowe i delikatne woreczki z organzy. Tego typu woreczki ozdobne zrobione są z delikatnego, prześwitującego materiału, a u góry ściągane są za pomocą wstążeczki. Nasze kolorowe woreczki z organzy są na tyle duże, że pozwolą na swobodne spakowanie bransoletki czy kolczyków lub zwiniętego naszyjnika.  

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 26
Sortuj wg:
strona: z 2