• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Elementy ozdobne do biżuterii to z pewnością te akcesoria, które twórcy biżuterii cenią sobie najbardziej. To dzięki nim biżuteria nabiera stylu i smaku, to elementy ozdobne określają czy zaprojektowaną biżuterię będzie można nosić do stylizacji codziennych, do stylizacji wieczorowych czy glamour. Elementy do biżuterii to takie rzeczy jak łączniki wysadzane cyrkoniami, kolorowe i świecące tunele, które z łatwością ozdobią każdy rzemień i sznurek jubilerski. Elementem ozdobnym są także różnego typu przekładki w postaci kwiatów, ozdobnych dysków, fakturowanych walców, kulek ozdobionych ornamentami lub cyrkoniami, gładkich kulek metalowych i wielu innych. Ciekawie wygląda biżuteria, do zaprojektowania której zastosujemy jednokolorowe koraliki w postaci kulek i kostek w odcieniach koloru niebieskiego i dodamy do nich przekładki i zawieszki w stylu marynistycznym, jak muszelki, rybki, kotwice czy kapitańskie koła. Do dużego elementu ozdobnego do biżuterii typu łącznik można dołączyć woskowane sznurki jubilerskie i za ich pomocą stworzyć modną, ciekawie wyglądająca bransoletkę. Sznurki jubilerskie w ulubionych kolorach wystarczy zawiązać na supełki, które obok funkcji ozdobnej pełnią także funkcje regulacyjne. Długość bransoletki regulujemy przesuwając supełki po sznurku. Elementy ozdobne do biżuterii sprawdzą się też jako dodatki przy wyrobie kolczyków. Kulki, będące częścią ozdobną kolczyków można oddzielić od siebie ozdobna przekładką lub nałożyć na każdą kulkę specjalną ozdobę w kształcie spirali. Wszystkie rodzaje elementów ozdobnych nadają niepowtarzalny styl biżuterii wykonanej z ich użyciem.

Rodzaje:
Akcesoria ozdobne to spory zbiór ozdób przydatnych do biżuteryjnego rękodzieła artystycznego. Znajdziemy tu tunele, które możemy założyć na sznurek lub rzemień, łączniki ozdobne, przekładki i zawieszki w różnych kształtach i wielkościach, kule gładkie i ozdobne, elementy ozdobne do tworzenia kolczyków, diamentowe kule, dodatki w kształcie kwiatów, spiral, figur geometrycznych, drzew czy rybek. Każdy element ozdobny jest też wykonany z innego rodzaju materiału i w innym kolorze. Kolory metali są uzależnione od składu stopu, z którego akcesoria są zrobione.

Z czego są zrobione:
Elementy ozdobne do wyrobu biżuterii produkowane są z materiałów takich jak metale (stopy metali), akryl, szkło, cyrkonie i inne. wiele elementów ozdobnych pokrytych jest farbami, które nadają im charakterystyczne kolory. Często elementy ozdobne łączą w sobie kilka materiałów, z których są wykonane.

x

Elementy ozdobne do biżuterii to szeroki wybór akcesoriów dzięki którym każda biżuteria będzie wyglądała niepowtarzalnie i oryginalnie. Możemy je dobrać do projektów według własnych pomysłów a jedynym ograniczeniem w kwestii doboru jakie elementy ozdobne połączyć z resztą biżuterii jest nasza wyobraźnia. Elementy ozdobne mogą zmienić prostą, codzienna biżuterię w pełną blasku i uroku ozdobę, wprowadzają do noszonej biżuterii nową jakość i wygląd. Potrafią odmienić i wzbogacić wygląd każdej biżuterii. Używamy ich do naszyjników, bransoletek, kolczyków, zakładek do książek, broszek i pierścionków. Nadają się do tworzenia biżuterii w każdym stylu. Elementy jubilerskie to zbiór ozdób, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie, ozdobę, która podkreśli jej styl i osobowość, przedmiot, który dodany do biżuterii pozwoli poczuć się jej pięknie i wyjątkowo.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.