Menu
  • Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Ambiance jest znanym już duetem wełny z akrylem ale jakże odmiennym od pozostałych. To co ją wyróżnia od innych tego typu włóczek, to przede wszystkim wygląd. Nić tej włóczki jest jakby nieco sfilcowana i wygląda na uprzędzoną ręcznie. Efekt ten przywołuje w myślach obraz kołowrotka i długie godziny spędzone na utkaniu każdego metra włóczki z runa. Tutaj runa mamy tylko 20%, reszta to akryl, przez co włóczka jest wzmocniona, odporna na ścieranie, rozciąganie i filcowanie. To nowoczesny wyrób przeznaczony dla drutów i szydełka 4 mm ale też dla obręczy dziewiarskich, która pozwoli w łatwy i przede wszystkim szybki sposób wykonać czapkę, szal czy komin. Włóczka wydajna, bo jest jej 250 metrów w 100 gramowym motku i ze względu na obecność akrylu dostępna cenowo.
Włóczka Yarnrt Ambiance dzięki powyżej wymienionemu składowi posiada bardzo energetyczne tęczowe cieniowane kolory, dobrane z niezwyklym wyczuciem i smakiem. Modulowanie ich jest przyćmione, a cały motek zawiera nutę wodzącą koloru. Udziergana odzież z takiej włóczki nie jest monotonna a jako dodatek ożywi spokojną i zrównoważoną garderobę wierzchnią. To fantastyczna włóczka na kominy, czapki, opaski, szale, chusty i poncza. Na druty i szydełko. Duże i małe wzory.
Będą z niej ładnie i ciekawie wyglądać swetry oversize, kardigany, ołówkowe spódnice, męskie swetry i kamizelki; słowem prawie każda odzież, może z wyjątkiem skarpet i rękawiczek zimowych. Jednak getry i mitenki – jak najbardziej. Jeśli zatem kuszą nas zestawienia ombre na wykonanie ubrań jesienno-zimowych, ta włóczka odda trud włożony w ich realizację.
Atmosfera! To powoduje włóczka YarnArt Ambiance, nie dziwmy się więc, że się tak nazywa.

YarnArt™ Ambiance

WłóczkaYarnArt Ambiance jest nowością wśród włóczek YarnArt oznaczona przez producenta jako New Quality. Nowa jakość przejawia się w sposobie tkania i farbowania, co przekłada się na nowoczesny zbliżony do handmadowego wyrobu wygląd tej włóczki. Prezentuje się jak ręcznie tkana wełna z naturalnymi zgrubieniami upodabniając się tym samym do wysokiej jakości wełen naturalnych. Jej składem jest mieszanka wełny z akrylem w stosunku 20% wełny i 80% włókna sztucznego. Akryl spełnia tu ważną rolę, trzyma nić w ryzach oraz pozwala na adaptację cudownych, energetycznych kolorów. Piękna włóczka YarnArt Ambiance za pomocą drutów, szydełka lub obręczy może przeistoczyć się w niestereotypową odzież lub dodatki

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 5 z 5
Sortuj wg:
strona: z 1