• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Ambiance to mieszkanka wełny z akrylem. To co ją wyróżnia od innych tego typu produktów, to przede wszystkim wygląd. Nić tej przędzy jest jakby nieco sfilcowana i wygląda na uprzędzoną ręcznie. Efekt ten przywołuje w myślach obraz kołowrotka i długie godziny spędzone na utkaniu każdego metra włóczki z runa. Tutaj runa mamy tylko 20%, reszta to akryl, przez co nić jest wzmocniona, odporna na ścieranie, rozciąganie i filcowanie. To nowoczesny wyrób przeznaczony dla drutów i szydełka 4 mm ale też dla obręczy dziewiarskich, która pozwoli w łatwy i przede wszystkim szybki sposób wykonać czapkę, szal czy komin. Jest wydajna, bo jest jej 250 metrów w 100 gramowym motku i ze względu na obecność akrylu dostępna cenowo.
Ambiance dzięki powyżej wymienionemu składowi posiada bardzo energetyczne tęczowe cieniowane kolory, dobrane z niezwyklym wyczuciem i smakiem. Modulowanie ich jest przyćmione, a cały motek zawiera nutę wodzącą koloru. Udziergana odzież z takiej przędzy nie jest monotonna a jako dodatek ożywi spokojną i zrównoważoną garderobę wierzchnią. To fantastyczny materiał na kominy, czapki, opaski, szale, chusty i poncza. Nadaje się na druty i szydełko. Dobrze wygląda w dużych i małych wzorach.
Będą z niej ładnie i ciekawie wyglądać swetry oversize, kardigany, ołówkowe spódnice, męskie swetry i kamizelki; słowem prawie każda odzież, może z wyjątkiem skarpet i rękawiczek zimowych. Jednak getry i mitenki – jak najbardziej. Jeśli zatem kuszą nas zestawienia ombre na wykonanie ubrań jesienno-zimowych, ta włóczka odda trud włożony w ich realizację.

YarnArt™ Ambiance

YarnArt Ambiance jest wyróżniającą się wśród włóczek YarnArt. Je jakość przejawia się w sposobie tkania i farbowania, co przekłada się na nowoczesny zbliżony do handmadowego wyrobu wygląd tej włóczki. Prezentuje się jak ręcznie tkana wełna z naturalnymi zgrubieniami upodabniając się tym samym do wysokiej jakości wełen naturalnych. Jej składem jest mieszanka wełny z akrylem w stosunku 20% wełny i 80% włókna sztucznego. Akryl spełnia tu ważną rolę, trzyma nić w ryzach oraz pozwala na adaptację cudownych, energetycznych kolorów. Energetyczne kolory YarnArt Ambiance doskonale nadają się na odzież z efektem ombre.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.