Menu
  • Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Baby to wyrób znanej tureckiej firmy przędzalniczej z tradycjami. Kiedyś włóczki dzieliły się na dwie grupy: wełna i akryl, obecnie producent zadbał o poszerzone przeznaczenie włóczek stosownie do wymagań klientów. Z taką też myślą powstała włóczka YarnArt Baby. Jak sama nazwa wskazuje jest to włóczka przeznaczona na wyroby dla dzieci i takie z którymi dzieci mogą mieć styczność. Nie zawiera włókien naturalnych, jest miła w dotyku, nie uczulająca i nie podrażniająca skóry. Występuje w wielu  delikatnych ale nasyconych kolorach.

 
Włóczki YarnArt Baby
sprzedawane są w motkach 50g co odpowiada 150 metrom.  Podane parametry pozwolą nam w przybliżeniu obliczyć ile motków włóczki na dany wyrób potrzebujemy.

 

Przystępując do pracy, można wykonać próbkę 10x10cm w ilosci 22 oczka i 30 rzędów. Będzie nam łatwo ustalić ile oczek powinien mieć nasz wyrób. Można też taką próbkę wyprać, żeby przekonać się o formie wyrobu po praniu.

Zalecana przez producenta grubość drutów czy szydełka nie jest obowiązująca, jednak trzeba pamiętać że zmiana na druty cieńsze niż 3,5 spowoduje że wyrób będzie posiadał ciaśniejszy splot i jednocześnie będzie sztywniejszy. I odwrotnie – grubsze druty od wskazanych, to wyrób z lużniejszym splotem i bardziej wiotki. 

 

Włóczki YarnArt Baby można z powodzeniem wykorzystywać na zajęciach z dziećmi. Tworzenie przez dzieci kukiełek i maskotek w połączeniu z drewnianymi koralikami https://www.pasart.pl/koraliki-drewniane,c,61.html kolorowych pomponów, zaplatanie sznurków, wywoła niejeden uśmiech i pozytywne emocje. 

 

Jako że włóczka YarnArt Baby jest to wyrób sztuczny (akrylowy) - włóczki YarnArt Baby nadają się do prania w pralkach do 30 st., natomiast suszenie powinno odbywać się w pozycji leżącej. Spowoduje to utrzymanie pierwotnej  formy wyrobu.

 

I na koniec jeszcze o jednej głównej zalecie włóczek: włóczki YarnArt Baby zawsze można spruć jeśli np. dziecko wyrośnie i zrobić nową rzecz. Wystarczy potrzymać chwilę nad parą, rozciągając rękoma pasma dzięki czemu włóczka się wyprostuje i przystąpić do dzieła od nowa!

YarnArt™ Baby

Robótki na drutach i szydełku to jedna z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu, a jeśli jeszcze wśród bliskich jest dziecko – już wiemy! Włóczka YarnArt Baby to przede wszystkim przędza z myślą o milusińskich. Akrylowa, miękka, nie uczulająca, w nasyconych wesołych kolorach. Nitki tej włóczki są dobrze skręcone, co zapobiega rozwarstwianiu się podczas dziergania. Odzież, kocyk, kołderka, poduszka czy maskotki zrobione samodzielnie przyniosą niemałą satysfakcję dla umiejących dziergać, a dla nie znających tematu rada: spróbujcie, to proste!

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 1 z 1
Sortuj wg:
strona: z 1