Menu
  • Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt begonia

Włóczka YarnArt begonia wykonana jest z bawełny merceryzowanej, jest przędzą tureckiej marki YarnArt. W wyrobie kojarzy nam się bardziej jako kordonek o grubszej nici niż włóczka. Nie ma w sobie puszystości charakterystycznej dla włóczki, dlatego nie zrobimy z niej ciepłego szala, ale zrobimy piękny, delikatny szal do sukienki na ramiączkach. Begonia w wyrobie jest gładka, zatem skutecznie zostaną wyeksponowane wszelkie wzory, ażury i koronki. Jeśli więc szukamy włóczki dla takich projektów, YarnArt begonia będzie właściwa. Dodatkową zaletą jest ciasne skręcenie przędzy, która składa się z 4 nitek. Zapewni to nierozwarstwianie się podczas szydełkowania. Sugerowane druty do tej włóczki to nr 3, a szydełka 3,5mm.

Na co nadaje się włóczka YarnArt begonia

Ze względu na swoją budowę i grubość włóczka YarnArt begonia może być z powodzeniem wykorzystywana w tworzeniu biżuterii np. do obrabiania metalowych baz frywolitkami, jako baza na krośnie, czy dysku kumihimo, w sznurach koralikowych i wszędzie tam, gdzie zadowoli nas grubość i miękkość nieco wyższa niż kordonka. Frywolitkowe bransoletki łączone z koralikami to kolejna propozycja dla tej włóczki. Kolory włóczki i dobrane do niej koraliki często w tym samym kolorze przyczynią się do powstania niebanalnej fantazyjnej biżuterii.

Z koralikami również można łączyć begonię w wyrobach odzieżowych. Ażurowe sweterki, czapki, buciki, sukienki dla dzieci to kolejna propozycja na nietuzinkowe połączenia.
  
Włóczka YarnArt begonia to włóczka o delikatnym rysunku, z lekkim połyskiem, więc wyroby z niej wykonane będą niekonwencjonalne i lekkie. To włóczka dla lubiących ażurowe bluzki, bieliznę szydełkową, sukienki i chusty. Warta zachodu jest kombinacja w postaci stroju plażowego i pareo. Przędza ta znosi temperaturę do 40 stopni i pranie w pralce, nadaje się więc na większe projekty typu pledy i narzuty, gdzie często łączymy ze sobą kolory i podszywamy gładkim materiałem.

YarnArt™ Begonia

Włóczka YarnArt begonia

Włóczka YarnArt begonia należy do bawełnianych produktów i będą się z niej cieszyły zarówno  robiący szydełkiem jak i na drutach. Jest nieco grubsza niż kordonek i wyglądem bardzo go przypomina. Miękka i miła w dotyku z lekkim połyskiem, bardzo dobrze skręcona. Idealna na bieliznę szydełkową. Jest ze 100% bawełny merceryzowanej, mocna, w wyraźnych nie ulegających przemianom kolorach. W tworzeniu biżuterii sprawdzi się na pewno jako silna bazowa nić, ale też może posłużyć do przyszywania koralików w wyszydełkowanych projektach. Jako cienka włóczka nadaje się do technik frywolitkowych. Jeśli jesteśmy zwolennikami dziergania z wzorami, ażurami i koronkami, to begonia je wyróżni i odda ich cały urok.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 10 z 10
Sortuj wg:
strona: z 1